close

Bydlení v trendech 21. století se vyznačuje množstvím zajímavých specifik a možností. Díky široké nabídce stavebních či dekoračních prvků si na své přijde naprosto kdokoliv. I vy si můžete splnit váš sen v oblasti podoby a designu rodinného domu, bytu, chaty či chalupy, ale samozřejmě i jejich exteriérových prostorů. Tak například přírodní kámen – poznejte blíže tento materiál, díky kterému to může u vás doma vypadat mnohem komfortněji!

Obklady z kamene působí stylově /
Obklady z kamene působí stylově /

Přírodní kámen je k dispozici v několika designových a stylových provedeních. Standardně se jedná o žulu, vápenec, pískovec nebo opuku. Seženete však i méně běžné kameny, kterými jsou zejména zeolit, gneis, tufa či adezit. Kámen je k odběru v nejrůznějších velikostech, v závislosti zda se jedná o štípaný kámen, dlažby, obklady nebo štěrk.

Obklad z přírodního kamene se bude líbit

Přírodní kámen působí velmi elegantním, stylovým a komfortním dojmem. Zaujme na první pohled. Přesto, že jde o tradiční přírodní surovinu, která se využívá ve stavebnictví již dostatečnou řádku roků, i nadále má své jedinečné kouzlo!

Kámen nachází uplatnění i v interiéru /
Kámen nachází uplatnění i v interiéru /

A kam se všude obklady hodí, kde přijdou vhod? Výčet by byl skutečně obrovský. Záleží především na výběru, celkového ražení okolních prvků a na vašich konkrétních představách. Lze však jednoznačně říci, že kamenné obklady zaujmou jak v interiérových, tak i venkovních prostorách bydlení. Je tak jen na vás, zda si kamenem obložíte vstupní halu, chodbu, síň nebo i, třeba jen z části, i další bytové místnosti. Obkladový kámen se zajisté bude ujímat i na dvoře či zahradě. Hodí se k obkladu míst venkovních posezení, ale může být neodmyslitelnou součástí i fasády.

Možnosti jsou otevřené, inspirovat se můžete i na webu společnosti KAM-GARDEN, jež se specializuje právě na problematiku prodeje a využití přírodního kamene ať již ke stavebním, tak i dekoračním účelům. Jejich velkoobchod sídlí v Hodoníně, pokud byste si však chtěli něco ze sortimentu objednat, můžete tak učinit prostřednictvím e-shopu odkudkoliv!

Tags : kámenobklady

Komentáře k článku