close
Spolupráce

Pro posuvné dveře zvolte stavební pouzdra Eclisse

no thumb
Základem posuvných dveří jsou kvalitní pouzdra /
Základem posuvných dveří jsou kvalitní pouzdra /

Posuvné dveře představují stále oblíbenější řešení dveřních systémů v opravdu mnoha moderních bydlení v trendech 21. století. Jedná se o spojení účelnosti, kvality a elegance. Posuvné dveře působí komfortním až luxusním dojmem, díky bohaté nabídce se budou hodit v podstatě do každého interiéru. Základem každých posuvných dveří je však správně vybrané stavební pouzdro. Víte, jak v těchto případech postupovat, jak vybrat stavební pouzdro, aby zajistilo maximální spokojenost? Říká vám něco pojem Eclisse?

V prvé řadě se musíte zaměřit na vhodný typ. Je třeba vědět, zda budete chtít například jednokřídlé nebo dvoukřídlé stavební pouzdro, nebo třeba typ teleskop, zákryt nebo jakýkoliv jiný. Důležitá je i stavební příčka, zde je možno volit buď sádrokartonovou, nebo zděnou. Samozřejmostí jsou potom požadavky na rozměr. Je vhodné vše řádně promyslet, případně se poradit přímo s odborníky.

Vybírejte s rozvahou

Posuvné dveře se líbí /
Posuvné dveře se líbí /

Máte-li zvolené stavební pouzdro, můžete přistoupit k výběru dveří do pouzdra. I zde na vás čeká bohatá nabídka, kde si stoprocentně přijdete na své. Zaměřte se na kvalitu, kterou proložte s vhodným designovým provedením, které musí ladit s již zaběhnutou podobou interiérových prostorů, kam budou posuvné dveře vsazeny. Můžeme-li doporučit, popřemýšlejte například o značce CAG, Sapeli, Masonite, či VV sklo. Jedná se o české výrobce, se kterými je spokojena spousta zákazníků.

Určitě je vhodné pořídit i příslušenství k posuvným pouzdrům a dveřím. Podívejte se na eclisse příslušenství v podobě samozavírání, synchronizace, motorizace nebo ochranných profilů.

Vyberte si i příslušenství k posuvným dveřím /
Vyberte si i příslušenství k posuvným dveřím /

Eclisse pouzdra jsou ideálním řešením systémů pro posuvné dveře. Díky nim bude vše fungovat tak, jak má. Váš interiér rázem dostane zcela novou tvář. Posuvné dveře mají množství výhod, mimo jiné se hodí i tam, kde je méně prostoru. Je tedy úplně jedno, jestli bydlíte v rodinném domě nebo bytě, posuvné dveře do pouzdra přijdou vhod všude!

Komentáře k článku