close
Spolupráce

Proč dát přednost kuchyním na míru? Hlavní roli hrají luxus, originalita a kvalita!

kuchyn

Při zařizování nové kuchyně si musíte zodpovědět hned několik otázek. Jednou z nich je rozhodnout se pro sériově vyrobenou kuchyňskou linku, nebo model na zakázku. Obě varianty mají své pro i proti. Vše se odvíjí od vašeho vkusu, prostorových i finančních možností.

Většina lidí preferuje produkty zakoupené v klasických obchodech s nábytkem, protože jsou cenově dostupnější. To je sice pravda, ale nenabízejí takové prostorové možnosti jako kuchyně na míru. K dalším úskalím patří fakt, že jsou si takovéto kuchyňské linky podobné jako vejce vejci a jejich kvalita není rovněž valná.

Jaký model by se vám líbil?

Pokud oslovíte osvědčenou firmu, která vyrábí nábytek na míru, jako jsou kuchyně, vestavěné skříně či postele, budete spokojení. Zkušení pracovníci vám doporučí nejlepší směr, kterým byste se měli dát. Některým domácnostem padne jako ulitá kuchyňská linka do L, U, rohová varianta či kuchyně s ostrůvkem. Vše se odvíjí od velikosti prostoru a velkou roli hraje také fakt, zda je místnost atypická. Dále si můžete vymýšlet! Mnoho lidí se řídí moderními trendy a líbí se jim kuchyně v černém matném laku, produkt šedé barvy i vanilkové zbarvení. Klidně se rozhodujte podle stylu! Je libo kuchyně designová, rustikální, retro anebo francouzská?

Vše musí mít svoje místo

Veškerý nábytek na míru se přizpůsobí vašemu prostoru a nebudete řešit, zda je místnost atypicky řešená a nebudete se ohlížet na elektroinstalaci. Šikovný truhlář vytvoří produkt snů! Pokud nevíte, pro jaký styl a barvu se rozhodnout, podívejte se na fotogalerie kuchyní na míru. Jistě si vyberete svého favorita. Vzhled je totiž vždycky na prvním místě. Rozhodně je nutné řešit i kvalitu a druh materiálu samotné linky a kování. Kuchyně fotogalerie od JN INTERIER vás plně uspokojí a nabídnou inspiraci.

Zdroj náhledového obrázku: JN Interiér

Komentáře k článku