close
Spolupráce

Pronájem stavební techniky je nejlepší řešení pro soukromníky i firmy. Proč se vyplatí?

bagr

Pronájem stavební techniky se vyplatí – a to nejen soukromníkům, ale také firmám. Proč? Nákup stavebního stroje je skutečně dost velká investice a samozřejmě musíte počítat také s náklady na údržbu, opravy apod. Při půjčení toto vůbec neřešíte. Platíte skutečně jen za čas, který daný přístroj využíváte, a nemáte žádné starosti se servisem a skladováním.

Výhody pronájmu

Společnost Terramet nabízí zapůjčení stavebních strojů a techniku JCB, mobilních kompresorů KAESER, pažení ALLROUND a elektrocentrál ENDRESS. Pronájem stavební techniky má hned celou řadu výhod. Především vždy získáte pouze kvalitní servisované stroje, které nikdy nejsou více než 3 roky staré. Pracujete tedy vždy s moderní a spolehlivou technikou, se kterou dosáhnete nejlepších výsledků. Potřebný stroj budete mít vždy ve správný čas na správném místě, nemusíte si lámat hlavu s dopravou. Stroje si klidně můžete objednat přímo na místo stavby a převoz přenechat plně v režii pronájemní společnosti. Navíc máte jistotu, že cokoliv se pokazí, bude se dát rychle řešit díky široké síti servisních středisek, kde jsou vám hned připraveni pomoci a poskytnou potřebnou asistenci.

Co lze vypůjčit?

Nabídka je skutečně široká a uspokojí jak amatéry, tak i profesionální stavitele. Nabízí se i stroje, které často využijete jen při krátké fázi stavebních prací a bylo by zbytečné si je pořizovat na vlastní náklady. K těm patří například kompaktní minirýpadlo

JCB 19Z-1. Je možné jej použít i v nejtěžším pracovním prostředí a nabízí minimální náklady, ale zároveň maximální výkonnosti a zisky. Snadno si jej vypůjčíte třeba jen na den, ale uděláte spoustu dobré práce, kterou byste jinak museli složitě řešit jinak.

Pronájem je ideální pro jednotlivce i firmy

Půjčovna stavebních strojů je dobrým řešením nejen pro soukromé osoby, které provádějí jednorázovou drobnou výstavbu. Ocení jej také menší stavební firmy, které tak snadno mohou rozšířit nabídku svých služeb bez nutné investice do nákupu vlastních strojů. Ušetřené prostředky pak mohou využít na rozvoj svého byznysu.

Tags : stavba

Komentáře k článku