close

Každý z nás chce bydlet moderně, stylově a pokud možno co nejkomfortněji. Díky aktuální široké nabídce není problém sehnat bydlení v trendech 21. století, zkrátka takové zázemí, které vám beze zbytku splní všechna vaše přání, požadavky a nároky. Vybere si naprosto každý.

Už i pohled na rezidenci Sochorova je dostatečným lákadlem /
Už i pohled na rezidenci Sochorova je dostatečným lákadlem /

Toužíte-li po novém bytě, jsou určitě dobrou volbou developerské projekty. Jedná se o novodobé objekty, které myslí takřka na všechno. Jak by se vám líbilo bydlení v jednom z nich, konkrétně v brněnských Žabovřeskách? Řeč není o ničem jiném, než o rezidenci Sochorova!

Zcela nový objekt v oblíbené části Brna

Rezidence Sochorova představuje nový bytový komplex, který je situován do klidné a velmi vyhledávané části největšího moravského města. Rezidence přináší ve dvou etapách 152 bytů. Jsou libo byty 1+kk, 2+kk, 3+kk nebo 4+kk? Všechny požadované velikosti jsou i nadále k dispozici. Rezidence Sochorova tak hravě poskytne nový domov jak mladému páru, tak i usazené, vícečlenné rodině. Zajímá-li vás, na kolik by vás toto výtečné bydlení přišlo, podívejte se na ceník bytů Sochorova.

Bude se vám líbit venku, i uvnitř /
Bude se vám líbit venku, i uvnitř /

Žabovřesky zaručují již samy o sobě dokonalé spojení bytového zázemí s okolní přírodou. Jsou místem jako stvořeným pro provozování nejrůznějších sportů. Ať již jde o pěší výlety, cyklistiku nebo třeba běh či hra na místních sportovištích. Potěší i přítomnost, doslova co by kamenem dohodil, koupaliště Kraví Hora! Nuda tak stoprocentně nehrozí. Zapomenuto není ani o dopravní dostupnost, během několika minut odsud budete v centru Brna nebo třeba na nádraží.

Chcete-li bydlet se vším všudy a není-li vám jedno kde, popřemýšlejte o tomto zajímavém tipu. Více informací získáte prostudováním internetových stránek, kde se můžete dozvědět všechno, co vás zajímá. Jedno je však již teď jisté, rezidence Sochorova nehraje out, i vy můžete být jeho součástí!

Tags : Brnodeveloper
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response