close
Zahrada

Robotická sekačka Honda Míímo bude sekat trávník za vás

Pravidelné sečení trávníku je strašákem mnoha lidí. Především, pokud máte větší travnaté prostory, tak při této činnosti strávíte spoustu hodin. Je-li zrovna letní výheň, nebo máte-li myšlenky již na lepší program, tu a tam práci dokonce odložíte. Výsledkem je potom nevzhledný trávník, který nebudí nejlepší dojem. Chcete-li se všem těmto starostem vyhnout, pořiďte si robotickou sekačku Honda Míímo!

O sečení trávy se již nebudete muset starat /
O sečení trávy se již nebudete muset starat /

Automatická sekačka Honda Míímo bude sekat trávník za vás – bude jí úplně jedno, jestli je teplo nebo zima, klidno nebo větrno, případně zda slabě prší. Robotická sekačka se postará o trávník pravidelně, nenechá ho přerůst. Posekaná tráva zůstane na zemi jako mulč, ten je vzhledem k častému sečení velmi jemný.

Robotická sekačka se pohybuje na vymezeném prostoru

Automatická sekačka seká trávu na přesně vymezeném prostoru. Ten je ohraničen speciálním drátkem, který je skrytý pod drnem trávníku – nestane se, že by sekačka vjela tam, kam nechcete, například posekala okrasné rostliny nebo vyjela otevřenou brankou pryč.

Robotické sekačky mají kladen velký důraz rovněž na bezpečnost provozu. Při jakémkoliv kontaktu s překážkou, například s domácím zvířetem nebo dětmi ihned zastaví a vypnou taktéž nůž. Pokud dojde ke kontaktu nože s kamenem, nůž se nezlomí, ale ohne a následně vrátí zpět.

Velmi užitečnou funkcí je ovládání sekačky na dálku – prostřednictvím mobilního telefonu. Honda Míímo je vybavena alarmem s pinem a GPS signalizací.

Robotické sekačky se programují, aby bylo sečení celé zahrady nebo jiných travnatých ploch rozděleno do několika zón. Vše tak bude sečeno optimalizovaně.

Baterie sekačky Honda Míímo vydrží na jedno nabití pracovat až 90 minut bez zastavení, poté se sekačka sama přemístí do nabíjecího docku.

Honda Míímo představuje moderní a pohodlný způsob efektivního sečení trávníku s minimalizací vašich starostí a námahy!

Tags : trávník
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response