close
woodlife_bydleni21.cz

Čím dál více lidí hledá kvalitní bydlení, které se za ta léta stalo životním stylem. A stále více lidí hledá bydlení v roubeném nebo srubovém domu, kde má bydlení své specifické kouzlo. My ve WOOD-LIFE se snažíme našim zákazníkům zprostředkovat přesně takové moderní srubové domy, které jsou postaveny jen z přírodních materiálů. Hlavní pro nás je ctít přání zákazníka a mít ke každému individuální přístup, aby mohl bydlet v době přesně podle jeho představ. Díky dřevěnému materiálu dokážeme vybudovat domov, který v sobě bude kus přírody.

Roubené a srubové domy

Jedna z největších devíz roubených a srubových domů od WOOD-LIFE je bezesporu jejich termo-izolační schopnost. V zimních měsících to nejvíce poznáte na účtu za energie, jelikož díky termo-izolaci nebude potřeba tolik topit. Naše roubené a srubové domy mají ale více výhod. Přírodní materiál vytváří vlastní vnitřní klima, které pomáhá proti civilizačním chorobám, respiračním nemocem a alergiím a dobře odbourává stres.

Ke stavbě našich roubených a srubových domů je používáno jen to nejkvalitnější dřevo, které vybíráme pouze ze zdravých smrků, borovic a cedrů. Pod drobnohledem vybírané dřeviny skvěle zadržují teplo a díky specifické vůni a barvě mají příjemné účinky na vnitřní pohodu obyvatel srubů a domů. Díky držení vody si sruby udrží stálou vlhkost v letních i zimních měsících. U našich dřevěných staveb vám navíc můžeme garantovat záruku až 36 měsíců, jelikož stavíme pouze z certifikovaných dřevin.

Srubové domy Woodlife

A proč jsou dřevěné stavby stále více oblíbené? Díky variabilitě dřevěného materiálu totiž není problém během stavby cokoliv změnit. Hlavní je, aby byly splněny zákazníkovy požadavky a přání, protože to je pro nás ve WOOD-LIFE nejdůležitější. Cílem je postavit srubový dům nebo roubený dům přesně podle vašich představ. Věříme tomu, že žádný srubový dům nevypadá stejně. I proto byly naše objekty už poněkolikáté vybrány do soutěže o dřevostavbu roku.

Autor Jaroslav

Komentáře k článku