close
Nedopusťte, aby fasáda zůstala poškozena /
Nedopusťte, aby fasáda zůstala poškozena /

Není nic horšího, než když máte v okolí vašeho domu, chaty nebo chalupy nepořádek. Například i čistota fasády, respektive její vzhled, vypoví výrazným způsobem o komfortu bydlení. Bohužel se stále častěji setkáváme s fasádami, které jsou „zašlé“, vyskytují se na nich plísně, různé druhy hub nebo se staly terčem sprejerských útoků. Ať již jsou povrchová vrstva panelového domu, rodinného domu či třeba betonové ploty jakkoliv znečištěny a poškozeny, vyplatí se s žádostí o pomoc obrátit na odborníky v oboru, právě na ty, kteří mají patřičné materiální a technické vybavení, ale také tolik potřebné zkušenosti – doporučením je společnost Axiom Real, spol. s.r.o.

Individuální přístup, celá paleta řešení

Fasádu je možno ošetřit několika způsoby, vždy záleží na konkrétním zhodnocení, pro každý případ může být nejefektivnější postup zcela rozdílný. Velmi rozšířený způsob čištění nejen fasád, představuje pískování a tryskání. S oblibou je tato technologie využívána i jako součást přípravy povrchů před nanášením nátěrových hmot.

Speciální nátěry jsou pro povrchové vrstvy exteriéru bydlení tím nejlepším řešením k ochraně /
Speciální nátěry jsou pro povrchové vrstvy exteriéru bydlení tím nejlepším řešením k ochraně /

Dalším možným postupem, který zajistí ošetření povrchu a má obvykle i jakýsi preventivní ráz, je potom aplikace nátěrových hmot. Může se jednat o antikorozní nátěry, ale rovněž o nátěry zpevňovací, případně o nátěry zamezující tvorbě organických nečistot a ochranné antigraffiti nátěry.

Odstranění graffitů

Asi nejčastějším problémem při sháňce po odborné firmě, která čistí fasády, je jednoznačně problematika sprejerství a graffitů. Pokud si tito rádo by umělci zvolili ke svému zviditelnění právě váš majetek, nemusíte věšet hlavu. Společnost Axiom Real, spol. s.r.o. se zaměřuje i na tento druh obnovy povrchů. Nabízí osvědčené postupy, prostřednictvím kterých bude omítka za nedlouho vypadat opět jako nová.

Každý povrch potřebuje určitou péči, nejinak je tomu i u povrchů nemovitostí určených k bydlení, zejména fasád, ale i jiných dekoračně-účelových prvků. Ať již jsou z jakýchkoliv materiálů, vždy se najde řešení, jak je umýt nebo vyčistit!

Tags : fasáda
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response