close
postel-novaa

V posteli stráví většina z nás minimálně třetinu svého života. To je dost dlouho na to, abyste nepodceňovali její kvalitu. Určitě není jedno, v jaké posteli spíte. Nebude-li postel dostatečně pohodlná, tak může přinést nespočet nepříjemností. Počínaje tím, že nebudete pořádně vyspaní a budete se cítit rozlámaní a konče až podstatnějšími problémy například s krční páteří. Samozřejmě, že nezáleží pouze na posteli, ale například i na roštu nebo matraci.

Postele z masivu jsou stylovou záležitostí /
Postele z masivu jsou stylovou záležitostí /

Pokud přemýšlíte o pořízení nové postele, doporučíme vám dřevěnou postel z masivu. V této kategorii je z čeho vybírat. Nabídka je skutečně bohatá. Jedná se o kvalitní variace postelí, které jsou navíc i stylové. Do ložnice nebo třeba dětského pokoje tak přinesou další dávku komfortu. Chcete vědět více o postelích Brno, postelích Praha nebo třeba postelích Plzeň? Potom čtěte dále!

Český výrobce postelí Postelia

Máte-li požadavek na kvalitní českou produkci, popřemýšlejte o nabídce sortimentu společnosti Postelia. Jedná se o českou rodinnou firmu, která využívá k výrobě výhradně české dřevo. Kromě postelí se potom ještě specializuje na výrobu matrací, u nichž využívá značkové německé pěny Carpenter a Eurofoam.

Dřevěné postele z masivu od společnosti Postelia jsou velmi oblíbené. Kromě již zmiňované vysoké kvality se mohou pochlubit robustní konstrukcí. Šířka masivu je totiž 4 a 8 cm a jejich kvalitní spojení zaručuje kování Hettich. Na postele je poskytována doživotní záruka. Pro více informacím, případně pro konkrétní výběr a realizaci objednávky se vyplatí navštívit web http://www.spime.cz/.

Udělejte něco pro své zdraví a zároveň si dopřejte trochu radosti. Nová postel z masivu se bude určitě líbit. Vezmete-li si za partnera společnost Postelia, neuděláte v žádném případě chybu! Nabídka je skutečně obrovská, každý si tak přijde na své!

Tags : postele

Komentáře k článku