close
Z mnohých typů stavebních pouzder si vybere každý /
Z mnohých typů stavebních pouzder si vybere každý /

Mezi námi je stále více takových, kteří prahnou po moderních trendech v bydlení. Díky široké nabídce nejrůznějších prvků tento sen nemusí být vskutku ničím nereálným. Začínat je třeba od drobností, právě jimi se mohou na první pohled zdát i obyčejné interiérové dveře, tedy systémy, které jsou naprostou samozřejmostí v převážné většině domácností!

Nikdo vám netvrdí, že musíte mít mezi místnostmi klasické dveře. Spíše obráceně, pokud toužíte po oživení vašich interiérových prostorů, co třeba kdybyste popřemýšleli o dveřích do pouzdra, konkrétně o značce Eclisse!

Aby dveře fungovaly jako celek…

Počítejte se spojením kvality a designu /
Počítejte se spojením kvality a designu /

Kvalitní posuvné dveře musí obsahovat i adekvátní stavební pouzdra, jedině tak budou bez problémů fungovat jako celek. Eclisse pouzdra jsou tak ideální volbou, která přinese tolik očekávaný užitek a efektivnost. Možná si hned na úvod vašeho přemýšlení o pořízení nových dveří položíte otázku, jak vybrat stavební pouzdro? V prvé řadě musíte vědět, o jakou se jedná ve vašem případě stavební příčku, zda je to sádrokartonová nebo zděná příčka. Dále je třeba mít jasno i v tom, jaké konkrétní posuvné dveře budou do systému vsazeny. Eclisse pouzdra je možné využít pro dřevěné masivní dveře, laminátové dveře, foliované dveře nebo celoskleněné dveře, prakticky se tak jedná o všechny nejrozšířenější typy dveří!

Dveře do pouzdra by měly splňovat ten nejvyšší standard kvality a taktéž jakési designové a stylové sladění s místnostmi, kde budou vsazeny. Je tedy zapotřebí opravdu pečlivě srovnávat a vybírat výrobce. Asi nejlepším řešením jsou čeští výrobci dveří, jmenujme například značku CAG nebo Sapeli!

Nezapomínejte ani na příslušenství /
Nezapomínejte ani na příslušenství /

Ke dveřím do pouzdra můžete pochopitelně zakoupit i celou řadu příslušenství. Eclisse příslušenství počítá třeba s ochrannými profily dveřních křídel, ale i propracovanými systémy samozavírání, synchronizace či motorizace. Chcete-li do vašeho rodinného domu nebo bytu vdýchnout zase další dávku komfortu, jsou dveře do pouzdra ideálním námětem, nejedná se jen tak o ledajaké dveře!    

Tags : dveře

The author Bydlení21.cz

Leave a Response