close

V našich rodinných domech či bytech se chceme cítit co nejútulněji a nejpříjemněji. Možností, jak toho docílit, se nabízí celá řada. Mnohdy stačí na první pohled drobnosti, vždyť právě z nich se skládá celek. Vezměte si takové samolepky na zeď – jsou nabízeny v mnohých typových provedeních a variacích, jejich umístění na stěny je jednoduché a hlavně díky nim můžete zaručeně oživit a zpestřit jakoukoliv podobu a styl interiérových prostorů – rychle a účelně!

Samolepky na zeď působí vysoce designovým a líbivým dojmem /
Samolepky na zeď působí vysoce designovým a líbivým dojmem /

Nálepky na zeď patří mezi moderní dekorace, které se setkávají s vysokým ohlasem a poptávkou. Jsou vyráběny obvykle z PVC fólie nebo vinylu. Na spodní straně je naneseno speciální lepidlo, které má výborné přilnavé vlastnosti vůči zdem vyrobeným z běžných materiálů. Díky složení je mnohdy možné samolepku po určitém čase z nejrůznějších důvodů ze stěny odlepit, aniž by byla zeď jakkoliv poškozená.

Kuchyně, obývák i dětský pokoj

Samolepky na zeď dekorace nachází své možné uplatnění téměř v každé obytné místnosti. Lze s nimi bez problémů oživit nudný, stereotypní obývací pokoj, ale i jídelní prostory nebo třeba chodby, předsíně či haly.

Při výběru se soustřeďte především na aktuální nebo plánovanou podobu interiérového prostoru, kde budou umístěny, jako celku. Samolepky by sem měly vždy stylově a i barevně zapadnout, neměly by působit jakkoliv kontraproduktivně. Samozřejmě, že se projeví i subjektivní názor a vkus každého z vás. Můžete vybírat z témat, jako jsou příroda, hudba, geometrické obrazce, abstraktní motivy, lidé a postavy nebo třeba znaky.

Nálepky na zeď přijdou vhod i do kuchyně /
Nálepky na zeď přijdou vhod i do kuchyně /

Podívejte se i na dětské samolepky na zeď, také zde je nabídka více než bohatá, nebojte se do rozhodování aktivně zapojit i děti, vždyť i oni mají právo vyjádřit svůj názor, sami se rozhodnout, co by se jim v pokojíčku líbilo!

Závěrem tip, kde nakoupit. Zavítejte na web kvalitnisamolepky.cz – z širokého sortimentu si přijde na své naprosto každý. Bude to nákup, který se vám vyplatí, nejen že za poštovné nezaplatíte ani haléř, ale realizujete-li objednávku do 12. hodiny, můžete počítat s tím, že bude ještě v tentýž den vyexpedována. Vaše interiérové prostory se tak mohou proměnit téměř ze dne na den!

Tags : design

Komentáře k článku