close
tepelne_cerpadlo1

Doba, kdy se neobejdeme bez každodenního vytápění bytových prostorů jakéhokoliv bydlení je zase tady. Od nynějška, po dobu několika měsíců tak budeme možná zase proklínat, kolik že to stojí uhlí, dřevo, nebo jak zase navýšila fakturace za plyn. Pravidelná otázka, která je spojena s podzimem zní: Nedalo by se nějakým způsobem na spotřebě tepelné energie ušetřit? Samozřejmě, že téměř všechno je možné, takže ano, i náklady spojené s tepelnou energií můžete bez problémů snížit. Řešení je celá řada, jedním z vysoce efektivních jsou tepelná čerpadla.

Princip fungování tepelného čerpadla /
Princip fungování tepelného čerpadla /

Tepelná čerpadla fungují na nejrůznějších principech. Dnes bude řeč o tepelných čerpadlech na systému vzduch-voda. Zde je využívána energie z venkovního vzduchu, která přestupuje do otopné vody nebo i do užitkové vody.

Výběr tepelného čerpadla

Výběr tepelného čerpadla nepředstavuje nejjednodušší záležitost. Je třeba vzít k úvaze minimálně objem vytápěných prostorů, ale i současný systém radiátorů a jeho rozložení, případně skutečnost, zda je k ohřevu využívána i užitková voda. Pokud si ale stejně nevíte rady, určitě není na škodu obrátit se ihned s jakoukoliv otázkou na odborníky, třeba ty, kterými je společnost Klima Rapid!

Tepelné čerpadlo Panasonic nyní seženete s cenovým zvýhodněním /
Tepelné čerpadlo Panasonic nyní seženete s cenovým zvýhodněním /

Podíváte-li se do nabídky tepelných čerpadel, zjistíte, že sortiment je vskutku bohatý. Nejlepším řešením, alespoň podle spokojenosti těch, kteří k této úsporné metodě přešli již před vámi, jsou tepelná čerpadla značek Panasonic, Midea a Daikin.

Rozhodnete-li se při nákupu a zapojení tepelného čerpadla oslovit společnost Klima Rapid, nebudete litovat. Jedná se o silnou firmu s bohatými zkušenostmi a s možnostmi kompletní realizace, ale i případným záručním či pozáručním servisem, údržbou a seřízením. Potěší i nejrůznější akce a cenové zvýhodnění, zrovna v současnou chvíli můžete s finanční úsporou pořídit tepelné čerpadlo Panasonic!

Tags : úspora

Komentáře k článku