close
Spolupráce

Víte, kde nakoupit zakrývací plachty a stínící sítě?

33_t

Čas od času potřebujeme něco zakrýt. V takových chvílích přijdou vhod zakrývací plachty. Ne všechno však můžete zakrýt jakoukoliv plachtou. Základem by měla být vždy kvalita. Požadavek na kvalitní zakrývací plachty lze směrovat do mnoha, jak už kamenných, tak i internetových prodejen. Ne všechny obchody vám však nabídnou to, co zrovna potřebujete. Při poptávce na zakrývací plachty, ale i nejrůznější stínící sítě, se můžete se zárukou spokojenosti obrátit na společnost Plachty Štěpáník.

Kvalitní zakrývací plachty se vyplatí mít po ruce /
Kvalitní zakrývací plachty se vyplatí mít po ruce /

Plachty Štěpáník působí na trhu již od roku 1995. Jedná se o spolehlivého, časem prověřeného výrobce nejen zakrývacích plachet, ale také stínících sítí či reflexních vest. Při produkci je kladen největší důraz na kvalitu, které je docíleno propracovanými technologiemi a využitím těch nejlepších materiálů. Výsledkem jsou zakrývací plachty a stínící sítě s vysokou životností a k nejrůznějším účelům.

Nepromokavé zakrývací plachty a praktické stínící sítě

Ať již potřebujete zakrýt cokoli, pořídíte-li si zakrývací plachty od Plachty Štěpáník, neuděláte chybu. Dostane se vám nepromokavých zakrývacích plachet, které jsou vyrobeny z tkaného polyetylenu. Při výběru lze volit nejrůznější velikosti.

Nabízené zakrývací plachty se vyznačují množstvím pozitiv. Odolávají rovněž výkyvům počasí a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Jsou nepromokavé, vydrží vysoké teploty do 85 °C, ale i tuhý mráz. Poskytnou ochranu před nepříznivými paprsky slunečního záření.

Kromě standardizovaného sortimentu krycích plachet není problém ani specifická výroba, podle vašich konkrétních požadavků na zakázku!

Pokud potřebujete zastínit vaši zahradu, nebo sportoviště, popřemýšlíte o stínících sítích. Nejrozšířenější jsou stínící sítě na ploty. Prostřednictvím těchto sítí ochráníte okolí před nebezpečným UV zářením a to až z 90%. Stínící sítě na ploty jsou vyrobeny z prvotřídních PE vláken a k plotu se přichycují silonovou šňůrou, která se provléká oky.

Komentáře k článku