close
no thumb
c059859bb93bb57ca0fd01bc8963f20d
Originální dekorace můžou bavit i teenagery

Máte děti? Nebaví vás nepořádek v jejich pokoji a radši tam zavíráte dveře před příchodem návštěvy? Zkuste se svého potomka zeptat, jak by si svůj pokoj představoval. Pokud jeho odpovědí bude, že chce mít špinavé prádlo na lustru, svačinu ze školy pod postelí nebo jiné chuťovky, moc s tím asi nenaděláte a nezbude vám nic jiného než vydržet a neustále dokola opakovat: „ukliď si ten svinčík“. Ale jestli má vaše ratolest spoustu nápadů, můžete mu pomoci s jejich realizací.

V pokojíčku nežijete vy, ale vaše dítě

Je jasné, že klasicky bílá malba nebo barva tapet už dnes nefrčí. Do určité míry a věku dětí už nepřipadají v úvahu ani tapety s pohádkovými postavičkami. Na trhu jsou k dostání nejrůznější dekorace na zeď. Menší děti určitě neodolají nejrůznějším zvířátkům, která můžete nalepit kolem postele, stejně jako rostlinné motivy nebo kreslené postavičky a pohádkoví hrdinové. Které z dětí by nechtělo usínat v džungli mezi tygry a lvy nebo na rozkvetlé louce plné motýlů? Puberťáky by mohly nadchnout třeba dekorace hudebních nástrojů, aby si připadali jako v nahrávacím studiu. Je to rozhodně lepší varianta, než zeď polepená izolepou od plakátů hvězd, které už nejsou v kurzu. Že je pokoj pruhovaný jako zebra holé bláznovství? Je to originální a děti jsou osobnosti, tak jim dejte možnost vytvořit si „doupě“ podle jejich představ a můžete popustit uzdu i své fantazii.

jungle-470x268
Džungle v pokoji – ráj pro dětské příznivce zvířat

Vzpomeňte si, jak jste si sami dokázali vyšperkovat svůj pokojík a to jste dozajista neměli tolik možností jako dnes. Třeba se potom dočkáte tolik očekávaného pořádku. Hurá do toho!

Tags : designvýmalba

Komentáře k článku