close
Ložnice

Vlákno struto představuje revoluci v oblasti matrací

Revoluční matrace vám zpříjemní spaní /
Revoluční matrace vám zpříjemní spaní /

Kvalitní spánek je základem našeho zdraví. To je zapotřebí si uvědomit. V posteli trávíme zhruba třetinu našeho života. To je dost dlouhý čas na to, abychom parametry spánku nebrali na lehkou váhu. Zkrátka a dobře, měli bychom se snažit, abychom se v posteli cítili co nejvíce pohodlně a příjemně. K tomu zcela jistě napomůže i správně zvolená matrace.

Pokud se podíváte do aktuálních nabídek zjistíte, že je spousta druhů matrací. Je tak zajištěno, že si vybere naprosto každý. V oblasti matrací jsou vskutku kolikrát až propastné rozdíly. Dbejte tedy vždy na kvalitu zpracování a ty nejlepší materiály!

Matrace je možno rozdělit podle celé řady parametrů. Jedná se například o tvrdost, počet zón, dále potom i o nosnost či třeba odnímatelný a pratelný potah. V tomto všem, stejně jako v rozměrech, je třeba mít jasno hned od počátku.

Dále je dobré si uvědomit, že ne pro každého se bude hodit jakákoliv matrace, je důležité vzít k úvahu také věk a aktuální zdravotní stav.

Struto zajistí zdravý spánek

V současné době zažívají obrovský boom matrace s přírodními vlákny struto. Jedná se o revoluci v dané problematice. Tyto matrace se totiž vyznačují mnohými pozitivy, které zajišťují jedinečnou regeneraci organismu. Jde o speciální a novou technologii, která dosud neměla obdoby. Mezi základní vlastnosti vlákna struto je možno zařadit stabilitu a tvarovou stálost, lehkost, prodyšnost, absorpci jakékoliv vlhkosti či recyklovatelnost.

Struto působí velmi blahodárně na lidský organismus. Zmírňuje bolesti hlavy, má výborný účinek na močové cesty, dále tlumí gynekologické problémy nebo revmatismus. Je vhodný i pro astmatiky či lidi s vysokou náchylností k alergiím.

Matrace s vláknem struto zabraňují přehřátí a naopak i prochladnutí organismu, zajišťují vždy adekvátní teplotní stálost. Rouno je i vysoce příjemné na dotyk a kontakt s pokožkou. Tyto speciální matrace můžete mít doma i vy a to za přijatelnou pořizovací cenu. Chcete-li spát zdravěji, máte o čem přemýšlet!

The author Bydlení21.cz

Leave a Response