close
Spolupráce

Volné místo na zahradě? Pořiďte si zahradní domek, který u vás najde celou řadu využití

zahradni-domek1

Máte na zahradě volný prostor, se kterým úplně nevíte, jak naložit? Chybí vám úložné prostory nebo třeba místo, kam se můžete na chvíli ukrýt před stresem a ruchem světa? Praktické řešení vašeho problému nabízí zahradní domky. Ty mohou na zahradě plnit celou řadu různých funkcí a usnadnit vám řešení celé řady problémů. Na co se dá takový zahradní domek využít? Čtěte dál a dozvíte se, proč může být skvělým nápadem, abyste si jej pořídili i vy.

Úkryt před okolním světem

Každý má občas chuť schovat se někam, kde na něj nedosáhne stres, tlak a povinnosti. Menší zahradní domek můžete snadno proměnit ve vaši soukromou oázu klidu a pohody. Pro tyto účely vám hravě poslouží zahradní domek HEROLD s plochou 6,3 m2, který si můžete vybavit podle svých představ. Přidejte pohodlné křeslo, knihovnu, kvalitní osvětlení a kdykoliv se sem můžete “zašít” a užít si chvilku nerušeného odpočinku.

Na dřevo i na nářadí

Pokud pracujete na zahradě, jistě máte nemalou sbírku různých typů nářadí nebo přístrojů, které vám pomáhají. Jenže i o ty je třeba správně pečovat, a především je dobře skladovat, abyste se vyhnuli korozi a dalším problémům. Stačí i jen malinký zahradní domek, který poslouží jako úschovna nářadí a zahradního náčiní, ale i zásob dřeva na zimu. Zahradní domky se snadno montují a vyžadují jen nenáročnou údržbu, a proto jsou pro tento úkol ideální.

Dům pro vaše auto

Také nedáte dopustit na svého čtyřkolového miláčka? I pro něj byste měli mít připravený přístřešek, kde bude chráněn před povětrnostními vlivy. Zahradní domek může snadno posloužit i jako garáž, kterou navíc oproti klasické zděné variantě získáte daleko rychleji a za příznivější peníze. Garáž se samozřejmě dá skvělé použít i jako malá dílna nebo sklad sezónního vybavení.

Vyberte si svůj zahradní domek i vy a užijte si naplno všechny výhody, které může přinášet!

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Komentáře k článku