close
no thumb
okrasné dýně jsou pravým znakem podzimu
okrasné dýně jsou pravým znakem podzimu

V tuto chvíli je tady ten pravý podzim, alespoň tedy jeho lepší stránka. Podíváte-li se z okna, nebo zaměříte-li svůj pohled na vycházce do přírody, zjistíte, že právem platí, že podzim je nejlepší malíř. Venku je to když svítí slunce opravdu nádherné, vám však nic nebrání ani v tom, abyste si to i ve vnitřních prostorách vašich bytů, rodinných domů, chat a chalup také nějakým způsobem oživili, popřemýšlejte o podzimních dekoracích!

Inspiraci čerpejte v přírodě

Nemusíte zrovna utrácet tisíce, když na to přijde, tak nemusíte vlastně investovat vůbec nic. Podzimní interiérové i exteriérové dekorace si můžete vyrobit. Mnohdy to není opravdu nic složitého. I maličkosti dokážou proměnit nejednu místnost, dokážou přinést mnoho spokojenosti.

nasbírat barevné listí se přímo nabízí
nasbírat barevné listí se přímo nabízí

Podzimní dekorace vyrobíte například z plodů vašich zahrad. Utrhněte ovoce a zeleninu, nasbírejte barevné listí a zkuste naaranžovat vaše domovy. Kreativitě se meze nekladou. Budete-li chtít, můžete tak zabavit klidně celou rodinu, každý se může podílet na stylové výzdobě, respektive její přípravě.

Podzimní dekorace mohou vaši bydlení zkrášlovat v podstatě až do doby předvánoční, kdy se o slovo přihlásí další jiné specifické dekorace a bytové doplňky. Vzhůru tedy ven, podívejte se po jablkách, hruškách, okurkách, dýních, paprikách, v lese nasbírejte nejrůznější bobule či utrhněte větev s pestrobarevným listím. Ozdobte stěny, ale i police, stoly, případně připravte podzimní věneček!

Tags : design

Komentáře k článku