close
no thumb
V Nové Chýni se vám bude líbit
V Nové Chýni se vám bude líbit

Obec Nová Chýně se nachází zhruba 14 kilometrů západním směrem od centra hlavního města Prahy. Dá se tedy vytušit, že se jedná o místo, které představuje velmi dobré strategické zázemí. Snadná dostupnost hlavního města s sebou přináší mnoho výhod, jmenujme například snadné pracovní uplatnění, dále potom nákupy a zábava téměř na dosah ruky. Na druhou stranu je Nová Chýně zcela jistě klidnou lokalitou, která přímo nabádá k odpočinku a každodenní relaxaci. Spojte tedy příjemné s užitečným, nyní máte velkou možnost, představuje se nový developerský projekt Nová Chýně!

Jde celkově o 54 domů a 31 pozemků. Můžete si tedy zvolit, zda se nastěhujete již do „hotového“ nebo si zakoupíte pouze pozemek, kde si vaše vysněné bydlení teprve postavíte. V obou případech nebudete litovat. Nová Chýně vám zajistí maximum spokojenosti, vybudujete si tak skvělé zázemí na místě, které je ideálním pro život!

Všechny pozemky jsou kompletně připraveny, naleznete zde veškeré přípojky, připojení k internetu, veřejné komunikace, dostatek zeleně, zkrátka vše, co je třeba od moderního bydlení v dnešní době očekávat.

Komu je Nová Chýně určena?

Developerský projekt může přinést spokojenost téměř všem. S oblibou po něm sáhnou zajisté mladé rodiny, možná že i mladé páry, které teprve o rodině v brzké době uvažují. Ani starším lidem takovéto bydlení nemusí být nikterak cizí!

Velmi dobrou zprávou je i skutečnost, že jak pozemky, tak i domy jsou nabízeny za velmi lákavé a rozumné pořizovací ceny. Potěší vás zcela jistě i stylové provedení domků, které myslí na komfort 21. století.

Uvažujete-li o bydlení v blízkosti Prahy, máte tak další tip, o čem přemýšlet. Zjistěte více o projektu Nová Chýně i vy! Podívejte se na web a třeba potom rozhodování bude zase o něco jednodušší. Přejeme vám, abyste byli spokojeni, ať již bydlíte kdekoliv, pokud dáte zelenou Nové Chýni, je to velmi pravděpodobné!

Tags : developer

1 Comment

  1. Absolutně nedoporučuji!!!
    Milý přístup při akvizici, avšak pokud budete mít po převzetí domu v něm zásadnější problém – např. se vstupními dveřmi či s okny, které budou křivé, takže vám nebudou těsnit a bude jimi profukovat, zatékat a budete si díky tomu připlácet za uniklé teplo…atp, tak vyřešení reklamace se nedočkáte! Tento problém s firmou řešíme už 3.rok a firma je v tomto velmi laxní a nic v této záležitosti nedělá, na opak. reklamace vůbec nereaguje! Pokud budete potřebovat opravit výmalbu, tak to pro ně problém není, ale zásadní problémy neřeší!

Komentáře k článku