close
Koupelny

Vybavujeme koupelnu v aktuálních trendech, od maličkostí

Termostatické baterie se budou líbit /
Termostatické baterie se budou líbit /

Koupelna je místem, které je naprostou samozřejmostí v naprosto každé moderní domácnosti. Bez vody a patřičné hygieny se zkrátka neobejdeme. Požadavky na současné provedení koupelny jsou opravdu různorodé, velmi podstatně se v nich totiž uplatňuje subjektivní vkus, ale i jiné požadavky a nároky. Dnešní doba nám přeje, není tedy prakticky žádným problémem, abychom si koupelnu zařídili přesně tak, jak je nám libo. Významnou roli hrají i drobné detaily, ze kterých se potom skládá celek. Začněme tedy u na první pohled maličkostí, které představuje například výběr vhodných baterií.

Vanové i umyvadlové baterie určují směr

V koupelně se zpravidla setkáváme se dvěma základními typy baterií. Jedná se o baterie k umyvadlu a baterie vanové. Obě varianty se od sebe obvykle mírně liší minimálně co do velikosti nebo tvarů, rozhodně by však měl být zachován stejný styl. Doporučujeme vám tedy, aby umyvadlové i vanové baterie tak nějak ladily k sobě, případně i k jiným jak již účelovým, tak i dekoračním prvkům v koupelně.

Oblíbeným a velmi užitečným typem baterií jsou termostatické baterie. Ty se kromě vysoké efektivnosti vyznačují i mnoha stylovými provedeními. Velmi snadno si tak přijde na své každý z vás, respektive každá požadovaná podoba koupelnových prostorů.

A co třeba sprchový sloup?

Oživte to v koupelně, třeba se sprchovým sloupem /
Oživte to v koupelně, třeba se sprchovým sloupem /

Při výběru a nákupu koupelnových baterií se zaměřte ještě na jednu věc, a to konkrétně na sprchový sloupec. Ať již máte velkou nebo malou vanu, případně pouze sprchový kout, je sprcha bezesporu taktéž nepostradatelnou součástí výbavy koupelny. Chcete-li, aby vypadala vskutku stylově, podívejte se na aktuální nabídku sprchových sloupců, v mnohých případech je to skutečně pastva pro oči, kterou můžete mít doma i vy!

O tom, jak se v nejen v koupelně, ale v podstatě v celém rodinném domě nebo bytě cítíme, rozhodují kolikrát maličkosti. Nepodceňujme je tedy, někdy stačí ke změně opravdu málo. Nákupem nových koupelnových baterií či celých sprchových sloupců se o tom můžete osobně přesvědčit!

The author Bydlení21.cz

Leave a Response