close
Domácí oslava
Domácí oslava

Venku už se nám zkazilo počasí, a se zahradními slavnostmi tak máme utrum. Pokud však chceme oslavu pořádat i tak, můžeme ji přece přesunout ze zahrady domů. K tomu se vám budou hodit naše tipy a vychytávky, jak oslavičku uspořádat.

Chcete-li doma uspořádat oslavu a přejete si, aby si ji vaši hosté užili, bude se vám hodit pár našich rad. Čím vaše hosty ohromit, čím je potěšit a čím je překvapit?

Výzdoba

Jako jednu z prvních věcí bychom měli řešit výzdobu. Dům zdobíme podle dané příležitosti. Záleží na tom, zdali jde o dětskou oslavičku vašeho tříletého caparta, narozeninovou oslavu vaší patnáctileté dcery nebo dokonce vaši vlastní oslavu, popřípadě chcete-li pořádat jen sešlost s přáteli.

Jednou ze základních dekorací oslav bývají květiny, ty aplikujeme podle dané příležitosti. Na pozdně odpolední oslavu můžeme aplikovat svíčky pro dospělé nebo lampionky pro děti. Na podzim můžeme vystavit i vydlabané a rozsvícené dýně, pomalované listy či papírové dekorace.

Dětská oslava
Dětská oslava

Něco dobrého na chuť

Zapomeňte na brambůrky, tyčinky, chlebíčky či zákusky. Tím nikoho nepřekvapíte, raději připravte něco odlehčeného a chutného. Nakrájejte celer a mrkev na proužky a připravte několik dipů. Zeleninu si do nich pak můžete namáčet. Připravte ovocný pohár nebo ovocný domácí džus.

Jídlo na oslavu
Jídlo a výzdoba na oslavu

Pokud e vám chce něco vařit nebo péct, vyzkoušejte například nakládanou cuketu, zapečený chřest, listové šneky, domácí listový závin nebo něco podobného.

Uvolnění v atmosféře

Nezapomeňte navodit atmosféru. Pusťte hezkou hudbu a místnost provoňte sušenkami nebo vůní aromatických svíček.

Tags : OslavaVýzdoba

Komentáře k článku