close

set_pracka_susickaAť bydlíte v bytě nebo v domě, sušit prádlo musíte tak jako tak. Co když ale nemáte zahradu nebo sušárnu? Co když je venku ošklivo, prší nebo je zima? Přemýšleli jste již nad pořízením sušičky?

Hit sušičky se objevil v posledních letech. Některé z nás si ji pořídily, některé ještě váhají a některé jsou zásadně proti. Má pořízení sušičky nesporné výhody? Pojďme si ukázat, proč je sušička skvělou investicí

Úspora času

Řekněme si to narovinu, kdo z nás má čas prádlo prát, sušit, žehlit a skládat. Sušička vám některé tyto činnosti usnadní a udělá je za vás. Když nastavíte správný režim, nejenže vám sušička oblečení vysuší, ale navíc je v podstatě „vyžehlí“.

Úspora místa

Pro ty, co bydlí v malém bytě, je sušička báječným řešením protože jinak musejí prádlo sušit v pokoji na sušáku, a tak si zaberou spoustu místa a navíc se nebudou trápit vlhkostí prádla, při které se těžko spí a vůbec žije.

Šetření bytu

Vlhkost, která vychází z prádla, se prosakuje do stěn bytu a byt je tak pomalu soustavně ničen vlhkostí. Pořídíte-li si sušičku, předejdete vsakování vlhkosti.

Úspora energie

Většina značek nyní nabízí sušičky energetické třídy A, která poskytuje velké energetické úspory.

A tím výhody sušičky nekončí…

Zdroj obrázku: newsroom.electrolux.com

Tags : SušičkaVybavení koupelny
Markéta Vlková

The author Markéta Vlková

Leave a Response