close

Kdo z nás by nechtěl mít domov zařízen naprosto dle svých představ. Někdo má rád trendy bytové dekorace poslední doby, někdo vyznává klasiku, jiný si rád dopřeje originalitu a neotřelý styl. Všechny však spojuje jedno, vybavení chceme kvalitní a s dostatečně dlouhou životností.

Jestliže požadujete bohatý výběr z mnoha druhů bytového vybavení, navštivte webové stránky Habitat-cz.cz. Za přijatelnou cenu zde pořídíte vše, co v domě či potřebujete.

Zútulněte si interiérové prostory bydlení /
Zútulněte si interiérové prostory bydlení /

Nepostradatelná a přitom krásná stolní lampa

Také se vám stalo, že vás u někoho v obývacím pokoji či třeba na chodbě okouzlila stolní lampa? Není divu, existují totiž mnohé modely, které oplývají mnoha tvary, barvami, použitými materiály a jsou jednoduše nepřehlédnutelné.

Eleganci a jednoduchost tvořící společně krásný typ stolní lampy představuje typ EBONY. Tvoří ji černá keramická koule s černým látkovým stínidlem, jehož vzhled připomíná žinylku.

Prvky čistoty a extravagance má stolní lampa Drop-w table. Stojí na nerezovém podstavci a její provedení lehkosti a vzdušnosti podporuje provedení v bílé barvě.

Objevte sílu látek

Dekorační látky dovedou s místností mnohé. Stačí zvolit světlé druhy a pokoj prosvětlíte, zároveň jej opticky také zvětšíte. Plastické zase dodají honosnost a luxusní nádech a máte-li rádi detail, zalíbí se vám např. dekorační látky se zajímavými obrázky, jako např. typ Silken-Elisen.

Zapomínat nesmíme ani na děti. Pro ty Habitat-cz.cz přináší látku se sovičkami barevně laděnými do hněda, holčičkám pokoj zjemníte puntíky na růžové látce a klučíkům zase jistě uděláte radost, vyberete-li dekorační látku BamBam – Atlantis s lodičkami.

Jejich použití je mnohé, vytvoříte z nich krásné přehozy, povlaky na polštáře, podsedáky, závěsy nebo třeba rolety. Celou místnost odějete do stejné látky, nebo do mnoha různých, jež spojuje jedna základní barva.

Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response