close

Jak se zahřát i bez topeníS blížícím se jarem většina lidí začíná přestávat topit. není se čemu divit, zima byla poměrně dlouhá a účet za topení byl pro mnohé z vás nemilým překvapením. Co ale dělat, když netopíte, je vám zima a nemáte se o co zahřát, protože radiátory ledově studí? Pak je načase povolat na scénu nejrůznější bytové textilie, přírodní materiály i optické triky, které vám hravě pomůžou se zahřát! A teď ruku na srdce: Dáváte přednost moderně, nebo se raději obklopujete věcmi, které znaly již vaše babičky? Tak pozor! V dnešním článku vám představíme triky, jak si vykouzlit hřejivý interiér s moderními trendy, z nichž některé z nich se inspirují minulostí! Je na čase se zahřát!

Kouzlo polštářů a přehozů

Ne každý má zrovna náladu na to, aby kompletně změnil svůj interiér. Patříte mezi tuto skupinku lidí? Pak právě pro vás je určený náš první tip! Svou pozornost zaměřte na bytový textil, díky kterému vykouzlíte pohledově jiný interiér a to velice rychle, snadno a levně. Zaimponujte do místnosti barevné polštáře, přes postel v ložnici přehoďte pestrobarevný přehoz, na gauč v obýváku dejte příjemný pléd. Ano, tak málo stačí!

Nepodceňujte sílu kůže!

Není žádným tajemstvím, že kůže umí zázraky. Hledáte-li variantu, jak zahřát vaše bydlení, neváhejte a rozhodně svou pozornost nechte ubíhat směrem kožených či kožešinových doplňků. Nezáleží na tom, zda se rozhodnete pro přírodní či syntetické. K dostání je celá řada takových dekorací, vybírat můžete malé i velké – zkrátka podle toho, co se vám domů hodí. Vybírat můžete i mezi jednotlivými tóny, neboť se kožešiny prodávají i různě obarvené.

Závěsy umí mnohé!

Ačkoli lehoučké a průhledné záclony vypadají skvěle, pocit tepla díky nim rozhodně nezískáte. Navíc díky své struktuře neudrží teplo, což je špatné. V tomto ohledu je proto mnohem lepší, když si pořídíte závěsy. A pozor – vyberete-li si správně, plnohodnotně nahradí záclony díky svém dekorativnosti. 

Tags : hřejivé doplňky

Komentáře k článku