close

Ložnice – místo kam chodíte za odpočinkem, relaxací a nabráním nových sil. O jejím vybavení si samozřejmě každý myslí své a rovněž si tento interiér zařizuje k obrazu svému, aby se zde cítil maximálně pohodlně a příjemně. Obecně platí, že byste v ložnici měli mít postel, polštář+peřinu, okno, dveře a partnera. Dnešní článek ale nebude pojednávat o těchto nezbytnostech, bez kterých by snad ani ložnice nebyla ložnicí. My vám představíme často opomíjené maličkosti, které jsou možná považovány za zbytečnosti, ale rozhodně mají něco do sebe. Víte, které to jsou, nebo se necháte překvapit?

loznice-medea-3

  1. Tlumené světlo

    Ložnice je místem, kde by se mělo především odpočívat. Abyste se v tomto prostoru uvolnili, je zapotřebí, aby zde bylo tlumené světlo, které navodí tu správnou poklidnou atmosféru. Zatímco na čtení či luštění křížovek, kterému se spousta z vás před spaní věnuje, potřebujete světlo jasné, k relaxaci či obyčejnému polehávání v posteli je ideální tlumenější světlo. Záleží jen na vás, jak se k tomuto úkolu postavíte. 

  2. Šuplík plný tajemství

    Noční stolky jsou v ložnici nepsanou nutností. Slouží vám k odkládání věcí, jež chcete mít i v noci neustále po ruce – ať už je to sklenice vody, léky, mobilní telefon či krém na ruce – mnoho z vás si ale mylně pořizuje noční stolek bez šuplíku a to je obrovská škoda. Kam v takovém případě odložíte věci, které nechcete, aby viděl někdo jiný?

  3. Polštáře – čím více, tím lépe!
    V tomto případě není řeč o polštářích, na kterých byste večer měli usínat. Nevlastníte-li postel s polohovacím roštem, to nejlepší, co si do pelíšku můžete pořídit je co možná největší množství polštářů. Ty vám během čtení, luštění či sledování televize poskytnou příjemnou oporu těla a nabídnou vám maximální pohodlí. A když je zrovna nebudete potřebovat, můžete je uložit do šuplíku pod postelí. 
Tags : ložnice
Nikol Bláhová

The author Nikol Bláhová

Leave a Response