close
2304

Toužíte-li po bydlení v hlavním městě České republiky, jistě přemýšlíte, kde konkrétně byste se měli nastěhovat. Praha je velká, ne všechny lokality musí nutně splnit vaše představy a očekávání. Každý preferuje něco jiného, všichni si však přejí, aby byli co nejvíce spokojeni. Potěší bydlení v klidné části, kde to budete mít pár kroků do přírody. Zároveň se však nesmí podceňovat celková infrastruktura a napojení na ostatní městské části. Dnešním tipem pro spokojené bydlení jsou byty na Praze 9.

Park Hloubětín poskytne ideální předpoklady pro spokojené bydlení v Praze /
Park Hloubětín poskytne ideální předpoklady pro spokojené bydlení v Praze /

Praha 9 je velice oblíbená pražská lokalita, která má co nabídnout. Asi největším lákadlem bude městská část Hloubětín, která z části spadá rovněž pod Prahu 10 a Prahu 14. Vyberete-li si pro svůj nový domov Hloubětín, poskytne vám základní předpoklady pro poklidný život v metropoli s bohatým sportovním a relaxačním vyžitím.

Nové byty Praha Hloubětín nadchnou každého

V pražském Hloubětíně je aktuálně široká nabídka nových bytů. Jedná se o moderní bytové komplexy, které splňují veškeré znaky bydlení v trendech 21. století. Nové byty Praha Hloubětín osloví jak mladší, tak i starší generaci.

Jeden tip za všechny může být Park Hloubětín. Jedná se o nadčasový stavební projekt, který je koncipován především pro rodiny s dětmi. Po dokončení stavby se můžete těšit na tři moderní bytové domy s celkově 115 bytovými jednotkami o velikostech 2+kk až 4+kk. Byty budou mít vlastní terasu, balkon nebo zahrádku. Park Hloubětín se pochlubí nízkoenergetickou náročností a komfortními interiérovými prostory. Přidáte-li k tomu dostatek okolní zeleně, máte rozhodně o čem přemýšlet. Dlouho však neotálejte, prodej bytů je totiž již v plném proudu.

Byty Praha 9 jsou ideální možností pro všechny, kteří touží po moderním a poklidném bydlení v Praze. Poskytují prakticky všechno, co byste si jen mohli přát!

Tags : developerPraha

Komentáře k článku