close

Bydlení v trendech 21. století s sebou přináší nejrůznější požadavky co do komfortu a designu. Asi nejjednodušší cestou ke změně celku je začít u drobností. Vezměte si například oblast bytové dekorace. Nabídka je více než bohatá, každý si tak může přijít na své a výraznou měrou oživit vnitřní prostory rodinného domu nebo bytu. Každá doba přináší určité trendy, pokud by vás zajímalo, co je aktuálně IN, čtěte rozhodně dále.

_6C_zkYdAVdL_mmrTCpO1hLZkv0Xg8Jn9pHqAtuEsh4

Oživte nudné stěny místností

Pokud přijdete do jakékoliv místnosti, první, čeho si všimnete, budou zajisté stěny. Nebudete hodnotit pouze výmalbu, ale i další prvky, které na zdech tvoří určitou dekoraci.

Velký boom zažívají samolepky na zeď. Prostřednictvím nich můžete vnést do každé místnosti zcela nový rozměr. V závislosti na tom, zda se jedná o vstupní prostory, obývák nebo třeba dětský pokoj zajisté zvolíte ten nejvhodnější motiv. Samolepky na zeď umístíte velmi rychle a jednoduše, doslova během několika málo minut a nebudete k tomu vůbec nic potřebovat.

Druhým námětem mohou být tapety. Jedná se o něco více, než samolepky, i když princip a účel je víceméně podobný. Tapety na zeď jsou však určeny k dlouhodobějšímu umístění.

Koberečky nejen do obývacích pokojů

Třetím tipem jsou koberečky. Jak už jsme zmiňovali v jiných článcích, dávno pryč jsou doby, kdy byly moderní obrovské koberce. A protože, co je malé, to je hezké, doporučujeme i vám popřemýšlet o malých koberečcích. Své uplatnění naleznou nejen v obývacích pokojích, například v okolí konferenčního stolku, ale třeba i v předsíni nebo na chodbě. Kromě širokého sortimentu můžete počítat taktéž s přijatelnými pořizovacími cenami.

Přemýšlíte-li o jednoduchých, ale osvědčených bytových dekoracích, začněte možná zrovna u samolepek na zeď, tapet nebo koberečcích. Uvidíte, jak málo stačí k radosti!

Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response