close

Léto tráví většina lidí venku na čerstvém vzduchu. A to je přesně ten správný čas na přípravu dlouho odkládané úpravy bydlení. Prokrastinace vytahuje své růžky i v plánování rekonstrukce, proto jsme sestavili tři základní kroky, které vás dovedou k vytouženému interiéru.

Worker spreading mortar with trowel to wall in a bathroom

Krok první: Hoďte plány na papír

Úspěšně dokončená rekonstrukce vždy začíná od plánování. Proto jej nepodceňte. Nezáleží na tom, jestli si vezmete k ruce tužku a papír, nebo otevřete nový list ve wordu. Důležité je sepsat si, co všechno chcete v domácnosti změnit a jakým způsobem. Plány si doplňujte malůvkami vysněného bydlení nebo obrázky třeba z Pinterestu. Uvidíte, jak si tímto srovnáte myšlenky a možná vás napadnou nové. Zjistíte, jestli je možné všechny zvolené prvky vůbec zkombinovat. Seřaďte si plánované úpravy podle důležitosti. V závěru získáte manuál, ze kterého můžete dále vycházet.

Krok druhý: Získejte inspiraci

Časopisů a webů o bydlení je na trhu celá řada. Kromě toho se můžete inspirovat i obrázky na sociálních sítích vašich oblíbených firem a celebrit. Nechceme vám radit, abyste okopírovali vzorový pokoj z obchodního domu. Udělejte si přehled o tom, jak je možné domácnost vybavit. Nápady ostatních vám mohou pomoci. Všechny nově získané inspirace zapracujte do materiálu z kroku číslo jedna.

Krok třetí: Najít řemeslníky

Můžete si poblahopřát, tu nejtěžší část máte za sebou. Co teď s naditým materiálem? Určitě si říkáte, na kolik vás to všechno vyjde a kde seženete řemeslníky. Připravte si tři minuty času a získáte odpověď na obě otázky. Do vyhledávače zadejte Poptávej.cz a zadáním poptávky zdarma se přiblížíte cíli na maximum. Do formuláře napište, jaké práce poptáváte a jaké jsou vaše představy. Vše se dostane k těm nejpovolanějším řemeslníkům ve vašem okolí. Ti vám pak pošlou nabídku na míru přímo do emailu. A na vás bude už si jen vybrat tu nejlepší.

Worker polishing parquet floor with grinding machine
Marks

The author Marks

Leave a Response