close
201-1247054857-big

Vestavěné skříně jsou dnes stále žádanějším druhem nábytku. Jejich kouzlo tkví nejen v atraktivním vzhledu, ale najdou se i další pádné důvody k tomu, abyste si je domů pořídili i vy.

1. Využijete maximum prostoru

Pro vestavěné skříně je charakteristickým znakem to, že jsou instalovány přímo ke stěnám. Oproti běžným skříním je zde výhoda v tom, že dokážou využít každý, byť malý kousek prostoru.

201-1247054857-big

2. Hodí se pro atypické místnosti

Ne náhodou jsou vestavěné skříně využívány například i v podkrovních bytech, kde jsou atypicky řešené zdi a stěny, které nemají tak pravidelné tvary jako v případě místností v normálních bytech. Prostor stačí zaměřit a podle něj vám pak odborníci vytvoří skříň tak, aby byl využit i tento netypický prostor.

3. Vytvoříte si úložný prostor dle vašich potřeb

Tím, že jsou vestavěné skříně vyráběny na míru, máte možnost si sami určit, jaké budou mít množství poliček, přihrádek a šuplíků, případně jaká bude jejich hustota. Stačí si tak pouze ujasnit, zda skříň poslouží k ukládání spodního prádla (zde bude vhodné větší množství přihrádek), nebo sem budete vkládat kabáty a kalhoty, případně zda skříň poslouží jako úložný prostor pro nadbytečné věci, které vám zbytečně zabírají volné místo v domácnosti.

4. Bezproblémová manipulace s dveřmi

Pro vestavěné skříně je nejlepší využít posuvný systém dveří. Jeho velkou výhodou je krom jiného i to, že se s ním snadno manipuluje. Při otevírání dveří nemusí být v blízkosti skříně tolik volného prostoru, pojezd je navíc řešen tak, že je otevírání dveří velmi tiché.

201-1331237624-big

5. Dobrý poměr cena/výkon

Klasické skříně vás sice možná vyjdou levněji, nicméně vestavěné varianty pro změnu vydrží o mnoho déle. Už jen díky tomu, že jsou pevně spojeny se stropem a zemí, takže se nepřemisťují. Díky tomu jsou vysoce stabilní.

Vestavěný nábytek se dá využít prakticky pro jakoukoliv místnost, i v tom lze spatřovat velkou výhodu.

A kde si jej můžete nechat vyrobit? Specialistou na vestavěné skříně a kuchyně na míru je společnost JN Interier. Ta má dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby nábytku na míru. Dokáže plně vyhovět nárokům a požadavkům zákazníků. Pro lepší představu doporučuji navštívit její web, kde se nachází také bohatá fotogalerie kuchyní.

Tags : moderní bydlenímoderní styl

Komentáře k článku