close

Moderní domácnost se vyznačuje nejrůznějšími prvky. Hodně záleží i na vkusu každého z nás. Možná, že ani vy nedáte dopustit na bytový textil – vždyť je to cesta, jak jednoduchým způsobem docílit stylovějšího a útulnějšího bydlení.

3konqqGRNH01siHtbQxipnhHfPqpnRPwaawfhbU0uK4

Bytový textil je dnes k dispozici v širokém sortimentu. Bez problémů si tak na své přijde naprosto kdokoliv. Zajímavým prvkem, který spadá do oblasti bytového textilu, je i polštář! Nyní ale není řeč o obyčejném polštáři, který využíváte v posteli, ale spíše o jeho příbuzném, jež má bohatší použití.

Kde všude se polštáře budou hodit?

Polštáře můžete využít například v obývacím pokoji. Máte-li moderní sedací soupravu, je dost možné, že její součástí bylo právě několik polštářů. Polštáře jsou v těchto případech ideální pro opření se – sezení bude daleko příjemnější. Navíc většina sedaček je hodně široká, prostor mezi zády a stěnou sedačky je tedy zapotřebí nějak vyplnit.

Polštáře mohou posloužit jako dekorační prvek nejen na sedačce, ale třeba i na širších parapetech. Zde se však budou hodit polštáře menších rozměrů a třeba i stylové – využijte klidně tématiku doby, třeba vánoční nebo velikonoční motivy, případně barvu polštářů kombinujte s ostatními bytovými prvky a předměty, které na parapetu umístíte.

Speciální typy polštářů mohou být součástí křesel nebo židlí, ty se nabízí k využití i ve venkovních prostorách, například v pergole nebo altánu.

Polštáře pro vaše domácí mazlíčky

Polštáře nemusí sloužit pouze jako součást stylu vaší domácnosti, případně vám samotným. Nezapomínejte ani na vaše zvířecí miláčky. Je pravděpodobné, že pokud vašemu pejskovi nebo kočce nabídnete tuto zajímavou věc, oblíbí si ji. Pokud je ale váš čtyřnohý kamarád „živější“ povahy, nejprve vyzkoušejte, zda je to pro něho do pelíšku vhodné – abyste neměli doma zbytečný nepořádek!

The author Bydlení21.cz

Leave a Response