close
Byty a domy

Chcete bydlet v Brně? Co třeba nový bytový komplex ve Šlapanicích?

kveten201203

Možná, že i vy uvažujete o bydlení v nějakém větším městě. Takové rozhodnutí s sebou přináší množství výhod. Tak například máte širší možnosti v oblasti pracovního uplatnění, se kterým byste byli spokojeni. Dále se vám nabízí bohaté kulturní, společenské i zábavné vyžití. A že se vám nechce do Prahy? Nemusíte, také Brno není špatnou volbou!

Nabídka bydlení v Brně je obrovská. Nový byt můžete shánět na vlastní pěst nebo oslovit realitní kancelář, která vám dokáže vyjít maximálně vstříc. Lákají-li vás nové bytové jednotky a preferujete-li bydlení spíše v okrajové části Brna, můžete popřemýšlet na částí Šlapanice, kde vzniká nový a moderní bytový komplex Brněnská Pole.

Bydlení v těsné blízkosti přírody se snadnou dostupností do centra

Byty v brněnských Šlapanicích nabízí komfortní bydlení /
Byty v brněnských Šlapanicích nabízí komfortní bydlení /

Byty Šlapanice nabídnou na první pohled kontrastní podobu zázemí. Jsou situovány do klidné části v těsné blízkosti Brna. Nachází se v bezprostředním kontaktu s přírodou, ale přesto díky dopravní infrastruktuře to budete mít časově blízko do centra Brna.

V rámci developerského projektu Brněnská Pole nabízí aktuálně nové byty Brno jednotky 2+kk a 3+kk. Kromě dokonalého exteriéru a vsazení do přírody vás potěší i interiérové řešení bytů. Očekávejte vysoký standard a současně praktické i dispoziční pojetíjednotlivých místností. Byty jsou prostorné, čisté a slunné, zaujmou téměř každého, i toho náročnějšího poptavatele.

Pokud vás projekt Brněnská Pole zaujal a chcete se o něm dozvědět více, doporučujeme navštívit portál brnenskapole.cz. Zde se můžete podívat rovněž na vizualizaci, případně se na cokoliv zeptat.

Byty Šlapanice přijdou vhod jak mladším, tak i starším. Tyto nové byty Brno jsou ideálním řešením pro každého, kdo ke svému životu vyžaduje město, ale zároveň má tendence k přírodě a dokonalému, klidnému zázemí!

Tags : Brnodeveloper

Komentáře k článku