close

Pokud aktuálně vybavujete novou domácnost nebo měníte podobu té stávající, možná řešíte i problematiku vstupních dveří. Jaké vstupní dveře se vyplatí zvolit? Zůstat raději u klasiky v podobě dřevěných dveří nebo dát přednost vstupním dveřím z plastu, nebo dokonce z hliníku? Samozřejmě, že každý typ dveří s sebou přináší výhody, ale i nějaké drobné nedostatky. Ve srovnání dřevěných dveří, plastových dveří a hliníkových dveří se však zdá, že vítězí právě hliníkové vstupní dveře!

Vchodové dveře z hliníku totiž nabídnou zřejmě nejvíce kladných vlastností. Nejprve je vhodné zdůraznit, že jsou nabízeny v opravdu široké paletě variací. Budou se tak bez problémů hodit do jakékoliv podoby bydlení. Budou ladit i s plastovými okny.

hliníkové vstupní dveře se budou líbit nejen vám, ale i návštěvám /
hliníkové vstupní dveře se budou líbit nejen vám, ale i návštěvám /

Hliníkové vstupní dveře jsou celkově pevnější, zajišťují vyšší míru bezpečnosti a mají srovnatelné nebo dokonce ještě lepší tepelně-izolační vlastnosti. Vyznačují se dlouhou životností a vysokou odolností. Dalším jejich pozitivem je minimální údržba.

Dveře od společnosti Okna Macek s širokou volbou doplňků a příslušenství

hliníkovým dveřím můžete pořídit i příslušenství. Vybírat lze z bohaté nabídky. Jedná se například o různé druhy skel, dále potom o madla nebo kliky. Zvažujete-li, jaké pořídit hliníkové vstupní dveře, doporučíme vám oslovit společnost Okna Macek, se kterou budete spokojeni stejně tak, jako mnoho klientů před vámi. Hliníkové vstupní dveře Macek se vyznačují spojením kvality, líbivého a moderního vzhledu spolu s příznivou pořizovací cenou. K dispozici je spousta dveřních profilů předních značek, například Cortizo, Heroal nebo Mixall.

Vchodové dveře z hliníku se zcela přizpůsobí vašim nárokům a požadavkům. Díky různým možnostem zasklení, kdy lze zvolit dvojsklo nebo dokonce trojsklo, tak hravě splní i ty nejpřísnější požadavky energetické náročnosti jednotlivých budov!

Tags : dveře
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response