close
Spolupráce

Dřevěný pracovní stůl – základ vybavení každé pracovny

176_rohac06

Pracovní stůl patří k nejdůležitějšímu vybavení naší home office pracovny nebo kanceláře. Měl by plnit funkci designovou i funkční. Masivní pracovní stoly oba tyto parametry splňují v nejvyšší míře. 

U pracovních stolů z masivu je bytelnost zajištěna

Kvalitní pracovní stůl je nezbytným vybavením kanceláře i domácí pracovny. Také žáčci i studenti potřebují ke své práci pořádný stůl. Nejdůležitější vlastností pracovního stolu je bytelnost.

Stůl musí bez problémů unést počítač, jeden nebo i více monitorů, klávesnici, tiskárnu, modem a další zařízení, bez kterého se neobejdeme. Také si na něj musíme rozložit pracovní materiály a podklady. U pracovního stolu z masivu si můžeme být jistí, že tuto zátěž zvládne.

Kvalitní masivní pracovní stůl od českého výrobce

Pracovní stůl Orlovec od českého výrobce Majstrštych Design s.r.o. jednoznačně požadavek bytelnosti splňuje. Tento stůl má nohy vyrobené z ocelového profilu, nohy jsou zafrézované do desky, která je ručně vyrobená z dubového masivu.

K pracovnímu stolu Orlovec je možné pořídit i přídavný stolek s názvem Kukačka. Tento stolek má z kvalitativního hlediska stejné parametry jako pracovní stůl. Použitím přídavného stolku si můžeme naše pracoviště zvětšit o další plochu.

Industriální pracovní stůl – designový doplněk pracovny

Druhým parametrem, na který u nábytku hledíme, je vzhled. Ve chvíli, kdy přemýšlíme o nákupu nového stolu do pracovny, bychom měli myslet na to, kolik času u něj strávíme. Proto by se nám měl nový stůl líbit. Měl by rozměrově i z hlediska designu do pracovny či kanceláře zapadat.

Design pracovního stolu Orlovec si můžeme zvolit sami. Mezi parametry, které můžeme volit je rozměr, typ a sukovitost dřeva, barva kovových nohou, povrchová úprava i odstín nátěru dřeva. Z uvedeného výčtu vyplývá, že stůl skutečně může vypadat přesně podle našich představ. Industriální pracovní stůl pak bude ozdobou naší pracovny.

Masivní nábytek od ryze české firmy

Česká rodinná firma Majstrštych Design s.r.o. se zabývá výrobou kvalitního designového nábytku. Jedná se velice moderní a zajímavé kusy nábytku, které ozvláštní každou místnost. Nábytek od firmy Majstrstych.cz je kombinací bytelné kovové konstrukce a masivního dřeva. Ve všech případech se jedná o poctivou ruční výrobu, firma u svých výrobků klade důraz na funkčnost i design.

Firma nabízí tyto typy nábytku:

  • jídelní a pracovní stoly,
  • konferenční a odkládací stolky,
  • lavice,
  • police,
  • zahradní nábytek,
  • doplňky.

Koupí industriálního pracovního stolu od firmy Majstrštych Design s.r.o. získáme nejen velice kvalitní a bytelný stůl, ale také zajímavý doplněk pro naši pracovnu. Kromě masivních pracovních stolů firma vyrábí i další typy masivního nábytku na míru.

Zdroj náhledových obrázků: Majstrštych

Komentáře k článku