close
Spolupráce

Hypotéka pro podnikatele? Nemusí to být noční můra, ale je potřeba oslovit ty správné odborníky

hypoteka-firma

Hypotéky v poslední době poněkud stagnují – současná situace jim úplně nepřeje a každý si dvakrát rozmyslí, než se do takového závazku pustí. Není divu, ekonomická situace je složitá a zadlužit se na desítky let nezní zrovna lákavě. V mnoha případech ale v podstatě není zbytí. Pokud chcete rozjet úspěšné podnikání, je pořádná finanční injekce do začátku zásadní. Hypotéka pro podnikatele tedy představuje zajímavou možnost, jak si splnit své sny a jak uskutečnit své byznys plány. Ale jak vybírat, aby hypotéka nebyla bláznovstvím, ale dobrým finančním krokem?

Pro úspěšný rozjezd vašeho byznysu

Hypotéky pro podnikatele jsou specifické a v klasické variantě nebývají mnohdy ani výhodné. Srovnání hypoték ale potvrzuje, že existují i nabídky, nad kterými mohou podnikatelé zajásat. Zejména tzv. americká hypotéka je velmi efektivním řešením. Čím se odlišuje? Jde o bezúčelovou hypotéku, díky které se můžete dostat k zajímavým penězům i s příznivými podmínkami.

Jak získat co nejlepší nabídku?

Nejlepším řešení je oslovit finančního poradce, který se sjednávání hypoték dlouhodobě věnuje. Ten bude nejlépe znát aktuální nabídku finančních institucí a pomůže vám zorientovat se na mnohdy matoucím trhu hypoték a dalších finančních produktů. Právě pro tyto účely jsou zde profesionálové z AMJ, kteří vám pomohou celým procesem projít bez potíží a bez ztráty nervů.

Dvakrát měř a jednou řež

Aneb nabídek je spousta, ale ne všechny jsou dobré. Banky se pravděpodobně budou snažit získat nového klienta a jsou schopné vám naslibovat hory, doly. Jenže mnohdy se za jejich lákavými nabídkami skrývá jen spousta kliček, které nejsou na první pohled patrné. A právě v tom vám finanční poradce také pomůže. Je potřeba sledovat nejen výšku úroku, ale třeba i dobu fixace nebo možnost předčasného splacení. Je skvělé, když na tohle složité papírování nejste sami a máte se o koho opřít.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Komentáře k článku