close
rolet

Léto se pomalu, ale jistě blíží a s ním pochopitelně i velké množství tepla i světla v interiéru. Na tom by nebylo nic až tak nepochopitelného a nelogického. Jestliže se ale nebudete bránit, s největší pravděpodobností vás bude sluníčko spíše obtěžovat, než aby vás po studených zimních dnech těšilo. Vynikající zastínění nabízejí moderní interiérové rolety. Integrovat je lze jak do klasických oken, tak i do těch střešních. Podívejme se na tři základní typy, které jsou na trhu k dispozici.

Zcela zatemňující rolety
Zcela zatemňující rolety

Zcela zatemňující rolety

Jestliže hodláte okno zakrýt kompletně, vyplatí se nákup rolet, jež zatemňují výplň celou. Výbornou volbou jsou rolety značky Itzala, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Jejich vysunování a naopak zasunování je naprosto jednoduché. Co se týká samotného stínění, dokážou vykouzlit v místnosti během několika málo vteřin úplnou tmu. Spánek ve dnes díky tomu bude naprosto pohodlný a ničím nerušený. Moderní inteligentní dům si je jistě zaslouží.

 

Zatemňující rolety

Prahnete spíše po soukromí a minimalizaci světla jdoucího zvenčí? Pokud ano, bylo by zbytečné pořizovat si rolety, jež zatemňují interiér kompletně. Bohatě vám postačí modely schopné nabídnout efektně jemného rozptýlení světla. I v takovémto prostředí lze pohodlně relaxovat, případně řešit jakékoli jiné činnosti. Ostrého svitu se není nutné nijak obávat, jelikož se dovnitř prostě nedostane.

Lamelové žaluzie Itzala
Lamelové žaluzie Itzala

Lamelové žaluzie

Světelný komfort v interiéru zajistí lamelové žaluzie. Volit se vyplatí především varianty mající efektivní a velmi jednoduché ovládání. Jmenovat bychom mohli především lamelové žaluzie Itzala vyznačující se důmyslným mechanismem ovládání pomocí ovládací lišty. Není tak nezbytné řešit potíže, jež standardně vznikají při ovládání prostřednictvím provázků. Designově tyto žaluzie upoutají v pozitivním slova smyslu na první pohled.

Tags : roletyžaluzie

Autor Jaroslav

Komentáře k článku