close

Dříve nebo později to potká každého. A co konkrétně? Situace, kdy v domácnosti začnou chybět úložné prostory a věci nebude kam dávat. Bude třeba se nějakých věcí zbavit, stejně jako bude nutné úložné prostory přidat. Při výběru vhodného nábytku volte osvědčenou klasiku.

Botník
Botník

Boty

I když se to nezdá, každý člověk má bot poměrně dost. Jsou to boty zimní, různé druhy letních, k tomu nesmí chybět sandály a pantofle. A to nemluvíme o ženách, které si na obuv doslova potrpí. Kam vše dávat? Ideální je pořídit dostatečně velké botníky. Do nich je možné všechno obuv nejenom uložit, ale zároveň mít jistotu, že budou vždy po ruce. Jejich umístění je dnes v podstatě samozřejmé, jelikož mluvíme o tom, že budou součástí vstupní chodby nebo haly.

Praktický nábytek

Jdeme na tip číslo dvě. O co konkrétně se jedná? I tady je odpověď na danou otázku poměrně jednoduchá. Jde o takový nábytek, který dokáže kromě původního účelu nabídnout i vnitřní prostor pro uložení věcí. Díky tomu pod ním nezůstává nevyužité místo, ale je zde prostor, který se dá využít poměrně efektivně. Chcete znát příklad takového nábytku? Jistě jste o něm již slyšeli:

  • Postele s úložným prostorem
  • Gauče s úložným prostorem
  • Taburety s úložným prostorem

Skříně

Náš přehled zakončíme jasnou klasikou. A to takovou, kterou není nic jiného, než osvědčené skříně. Čím jsou větší, tím pochopitelně lépe. Ideální je, když taková skříň vyplní celý prostor, kam má být určena. Hitem už není jenom klasické provedení, jelikož se do popředí dostávají i rohové skříně. Ty mohou nabídnout zajímavé využití prostoru například v ložnicích, stejně jako v šatnách v rodinných domech. Roli při výběru by měl hrát jak celkový vnitřní objem dané skříně, tak určitě i její rozložení s ohledem na jednotlivé police, ale i umístění klasické šatní tyče. Mnoho variant lze upravit dle požadavků.

 

Tags : SkříněÚložný prostor
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response