close

Trendy záležitostí je výroba povlečení s potiskem. Ti z vás, kteří mají nějakou pěknou fotografii nebo nápad, si mohou nechat vyrobit potahy na peřiny a polštáře, na nichž budou tyto fotografie zobrazeny.

Originální řešení do vaší ložnice

Povlečení s potiskem se vám bude líbit /
Povlečení s potiskem se vám bude líbit /

Povlečení s potiskem je originální. Nikdo jiný kromě vás jej nebude mít. Je ideální pro ty z vás, kteří si potrpí na design a chtějí svoji ložnici mít udělanou doslova do detailů. Výroba přitom není nijak složitá.

Zvolte vhodný materiál a kvalitní fotografii

Stačí si zvolit povlečení z vhodného materiálu. Na vlastní potisky je nejlepší klasická bílá varianta, případně světlé barvy. Poté si vyberete fotografii, kterou na něj budete chtít otisknout. Následně kontaktujete výrobce, který se tvorbou povlečení s potisky zabývá. Fotografie stačí nahrát v dostatečné kvalitě tak, aby byl potisk ostrý a mohl být zobrazen v potřebné velikosti.

Povlečení s potisky nabízí rovnou i prodejci

Kromě vlastního potisku je v obchodech možné si pořídit také povlečení, které již má nějaký tematický potisk rovnou z výroby. Nejčastěji se jedná o obrázky zvířat, hraček a pohádkových postaviček. Takovéto povlečení je vhodné hlavně pro dětské pokojíky. Najdou se však i zajímavé potahy, které se hodí pro ložnici dospělých. Ty pak mohou být tvořeny obrázky nejrůznějších památek a měst.

Luxusní povlečení od Dante

Široký výběr povlečení najdete ZDE. Společnost Dante vám nabízí luxusní lůžkoviny s potisky i bez nich, a to z různých materiálů. Od oblíbené bavlny, přes krepové povlečení až po moderní bambusové, které je velmi příjemné na dotyk a dopřejete si v něm každou noc ideální odpočinek. K dostání jsou samozřejmě i klasické varianty lůžkovin, na které jste zvyklí, a to v mnoha barevných variacích. V Dante si určitě vyberete.

Tags : povlečení

Komentáře k článku