close

Plánujete koupi sedačky a nejste si přesně jisti, jakým konkrétním směrem se vydat? Potom se vám zaručeně budou hodit rady, které jsou spojené se současnými trendy, které v této oblasti existují. Tím prvním trendem je důraz na celkovou velikost. Obecně platí, že lidé chtějí raději větší plochu, což dokonale splňují tvary do písmene U, nebo do písmene L. Jelikož vyrábíme sedačky na míru, není problémem si dokonce přesně nakonfigurovat to, jak bude sedačka přesně velká. A proč jsou větší velikosti lepší? Hlavně proto, že na ně posadíte celou vaši návštěvu, stejně jako i pro to, že vy sami na nich nemusíte jenom sedět, ale můžete si i lehnout a odpočívat.

screen-sedackynamiru-cz

Trendem je i jejich praktičnost

Na tu také nesmíme zapomínat, jelikož dnes může být také jedním z hlavních směrů, podle čeho ji vybírat. Mluvíme-li o praktické stránce, můžeme mít na mysli třeba její snadnou údržbu, kterou oceníte ve chvíli, kdy na sedačku kápne trocha jídla, nebo se rozlije pití. Dále nezapomeňte, že moderní sedací soupravy mohou nabídnout ještě více praktičnosti, na kterou se lidé zaměřují. Podíváme-li se na hlavní směr výběru, zcela určitě sem patří:

  • Možnost pravé nebo levé orientace.
  • Možnost využití úložného prostoru.
  • Možnost rozložení a vytvoření prostoru na spaní.

Design je základ

Tím posledním trendem je snaha mít v obývacím pokoji skutečný designový unikát. Jak na to? Roli hraje primárně použitý materiál. Může to být klasická kůže, umělá kůže, nebo i běžné čalounění. Zcela unikátní vzhled však danému materiálu vdechne barva. Hitem jsou například bílé nebo černé sedačky, stejně jako varianty jinak barevné, kde v moderních interiérech dominuje třeba zelený, stejně jako i červený odstín. Kdo však touží zůstat raději při zemi, ten může zvolit variantu laděnou do šedivé, nebo do tmavší barvy, která potěší svou neutrálností a tím, že se velmi dobře hodí v podstatě kamkoliv.

Tags : sedací soupravy
Marks

The author Marks

Leave a Response