close
Barevné doplňky

Barevné doplňkyAčkoli zima ještě není tak docela na ústupu, většina z vás se příchodu jara již nemůže dočkat. Nízkých teplot, sněhu a šedivé oblohy již bylo dost. Pokud i vy netrpělivě vyhlížíte sluneční paprsky, těšíte se, až se konečně oteplí a příroda se začne probouzet, přečtěte si dnešní článek. Poradíme vám, jak si kousek jara vnést do vašeho domova již nyní, i když venku ještě panuje krutá zima. Prohřejte si byt vlnou zářivých barev, dejte mu šťávu a nebojte se použít pestrobarevné doplňky, které váš interiér dokonale oživí. Popusťte uzdu fantazii!

Pestrý nábytek, který hraje všemi barvami

Báli jste se při výběru nábytku sáhnout po kouscích v pestrých a výrazných barvách? Pak věřte, že kupříkladu dětskému pokojíčku doslova sluší! Nebojte se obléknout doupě vašich dítek do nového kabátu, ale ještě než se po hlavě vrhnete do nákupu, zeptejte se vašich ratolestí, jaké barvy by se jim nejvíce líbily. Každému totiž nemusí vyhovovat barvy, které jsou aktuálně v kurzu. Uvědomte si, že se zvoleným nábytkem budou vaše dítka vyrůstat, proto by se jim měl líbit.

Energie, která rozzáří váš interiér

Dny se možná pomalu prodlužují, ale i přesto spoustě z vás chybí světlo a barvy. Svou pozornost proto zaměřte na všelijaké doplňky, které vás domov rozzáří a oteplí a věřte, že se rozhodně nemusíte omezovat jen na obývací pokoj! Změnu plnou barev si zaslouží i další interiéry. Do kuchyně bezesporu patří všemožné spotřebiče, které mohou být barevně velice zajímavé. Opusťte tedy nerez a dejte přednost sytým odstínům. V obývacím pokoji trávíte spoustu času, proto i zde můžete fantazii pustit na plné obrátky. Společné večery si můžete užívat na pohovce s přehozem z příjemného fleecu. A co ložnice? Ta jistě ocení kreativní povlečení, kterému barvy nechybí! Polštářky v pestrých a klidně i výrazných odstínech vám zaručeně zvednou náladu.

Tags : bytové doplňkyinteriérové doplňky

Komentáře k článku