close
Nábytek Olivieri vás nadchne /
Nábytek Olivieri vás nadchne /

Nábytek patří mezi základní vybavení každých interiérových prostorů. Při pořizování nábytku do nové domácnosti, případně pokud jste usoudili, že je ve stávající ten starý nutné vyměnit, máte rozhodně z čeho vybírat. Sortiment je širokospektrý, naprosto každý si tak může splnit svoji představu a přání. Ať již jste příznivcem těch nejmodernějších řešení v podobě posledních výstřelků stylů 21. století, nebo dáváte přednost konzervativnímu řešení. Nakonec i tyto dva protipóly – moderní design, který však není nikterak křiklavý a rušivý, se dají bez problémů skloubit. Řešením je kvalitní a stylový nábytek původem z Itálie, nábytek, který hrdě nese název Olivieri.

Nábytek Olivieri je pojem, který má celosvětovou působnost. Chcete-li změnu a nebaví vás mít kolem sebe doma to, co vidíte tuctově všude jinde, je nábytek z italské dílny výborným řešením. Rodina Olivieri má s výrobou nábytku zkušenost již ve čtyřech generacích, díky tomu nabízí rozsáhlé řady inovativních postelí, skříní, sedacího a stolovacího nábytku v podobě stolů a židlí a v neposlední řadě i dalšího nábytkového vybavení do jakékoliv podoby moderně pojaté domácnosti.

V nabídce i rustikální nábytek

Vybírání nábytku je hra, kterou můžete vyhrát /
Vybírání nábytku je hra, kterou můžete vyhrát /

V portfoliu nabízeného nábytku nelze přehlédnout ani specificky zaměřený styl, kterým je rustikální nábytek. V tomto případě se jedná o znaky, jako je robustnost provedení a využití vysoce elegantních materiálů a prvků. Rustikální nábytek je mnoha lidmi špatně pochopen, myslí si totiž, že se jedná o staromódní, selský styl. Mistři z Itálie však tuto problematiku vidí přece jen trochu jinak, díky své preciznosti a znalosti moderních požadavků dochází ke kombinaci, jejímž výsledkem je nábytek působící nadčasovým dojmem.

Je jedno, jestli chcete, aby změnila tvář vaše kuchyně, obývací pokoj, či prostory chodby nebo síně. S vhodně zvoleným, elegantním a komfortním nábytkem s garancí kvality se můžete postarat i o to, aby se celá vaše domácnost proměnila k nepoznání. Nábytek Olivieri k tomu dává všechny předpoklady!

Tags : designmoderní styl

Komentáře k článku