close

Chcete, aby vaše zahrada nesplývala se šedinou stereotypu? Toužíte po něčem odlišném, stylovém a trendy? Není-li vám cizí bydlení v trendech 21. století, máte široké možnosti! Zavítejte na web New Garden – specialistu na stylové zahradnické potřeby a doplňky. Z bohaté nabídky si vybere naprosto každý, inspirujte se a proměňte vaše exteriérové, ale i interiérové prostory k nepoznání!

New Garden vám dá tip ke změně. Určitě vás budou zajímat interiérové a mrazuvzdorné květináče, plastové nebo keramické truhlíky či podmisky, svíce a mnohé další doplňky. Ve všech případech se jedná o prvotřídní sortiment od předních výrobců ze zemí EU, Thajska a Číny.

Mrazuvzdorné a světelné květináče

Světelné květináče působí komfortním dojmem /
Světelné květináče působí komfortním dojmem /

Především pro blížící se zimní období přijdou vhod mrazuvzdorné květináče. Ne všechny rostliny je totiž nutno schovávat před pochmurným počasím. Ty odolnější můžete nechat klidně venku. Aby klasické truhlíky a květináče mrazem nepraskly a nepoškodily se, je dobré pořídit právě mrazuvzdorné květináče, budete mít klid a záruku, že se nic nestane, i v nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Velice zajímavým a lákavým řešením zpestření bydlení jsou určitě světelné květináče. O čem je řeč? Jedná se o nádech Itálie, kde jsou vyráběny. Počítejte s komfortním dojmem a s atestovanými materiály, šetrnými k životnímu prostředí. Světelné květináče jsou postaveny na 12ti voltové technologii a jsou odolné vůči prachu i vlhkosti. Vysoce svítivé LED diody prozáří doslova celý květináč a navodí tak jedinečnou atmosféru. Rozhodnete-li se pro multibarevné světelné květináče, můžete dokonce přepínat mezi jednotlivými barvami.

Zahradnické potřeby z New Garden se budou hodit při zvelebování každého zázemí. Jedná se o praktické, ale i vysoce dekorační prvky, které si oblíbíte nejen vy, ale i blízké okolí!

Tags : designdeveloper

Komentáře k článku