close

Džínovina v interiéruŘekne-li se “džínovina” každému se hned vybaví část oblečení, která je snad tou nejrozšířenější po celém světě. Za džínové kalhoty vděčíme Levi Straussovi, který si kdysi dávno nechal klasické džíny patentovat. Ano – džíny byly, jsou a budou in – a asi nikdy nevyjdou z módy. Možná i vy patříte mezi jejich zaryté příznivce. Džínový materiál se vám líbí a nezáleží na tom, zda ho nosíte na kalhotách, či ho máte na košili, bundě nebo sukni. Pokud se džínovinou obklopujete co se oděvů týče, zkuste postoupit ještě o krok dál a zaimponovat džínovinu i do vašeho interiéru. Nedivte se – denim v interiéru teď zkrátka letí!

Džínové potahy? Proč ne!

Kdo chce držet krok s módní vlnou, kterou nám udává modrý denim, nesmí se bát do něho obléknout i části interiéru. Ačkoli závěsy, dekorativní polštáře či jiné textilie ještě nejsou tak úplně běžné, co se potahů na sedačky či čalounění postele týče, dostává se tento trend stále více do popředí. Džínovina působí v interiéru mladistvým a elegantním dojmem. Pokud nechcete hned zabíhat do velkých detailů, chcete se držet při zemi a nejdříve si vyzkoušet, jak denim v interiéru vůbec vypadá, zaměřte se na maličkosti – stínidlo lampičky či lustru.

Myslete na praktičnost!

Stále více výrobců rozšiřuje své – již tak dost pestrénabídky o nábytek z denimu. Není se čemu divit –Džínovina v interiérudžínovina vládne světu a je stále více žádanější. Pokud vám padl do oka sedací nábytek s čalouněním z denimu, ještě než vezmete obchody útokem, zjistěte si, zda má váš vysněný model snímatelný potah. Je to stejné jako u kalhoti sedací potah bude náchylný ke všelijakým skvrnám – a proto není nic jednoduššího, než potah sejmout a hodit do pračky. Nechcete-li se vzdát modelu, který má potah přišitý napevno, nezapomeňte si předem zjistit, jak se má čistit a jestli je na něj možné použít impregnaci, díky které byste mohli zabránit vsakování nechtěně rozlitých tekutin.

Džíny v kuchyni?

Věřte tomu nebo ne, ale džínové lednice jsou moderní a IN. Pokud se oblíbené džínoviny nechcete vzdát ani při vaření v kuchyni, nemusíte se již bát, že byste si umazali kalhoty. Ty si klidně svlékněte, oblečte se do domácího a vyrazte na směnu v kuchyni! Společnost vám bude dělat zajímavá a svým vzhledem netypická lednice, oblečená do denimu.

Tags : denimdžínovina
Nikol Bláhová

The author Nikol Bláhová

Leave a Response