close

KnihovnaPatříte mezi zaryté milovníky knížek? Pak je tento článek určený právě pro vás! Pokud vaše sbírka čítá desítky a desítky knih a vy jste dosud nenašli chvilku času, abyste jim našli důstojné místo pro uložení, je ten nejvyšší čas tak učinit. Na knihy si dokážete udělat čas po celý rok. Nezáleží na tom, zda je teplo nebo zima, zda venku svítí sluníčko nebo lije jako z konve. Nechat se pohltit zajímavým příběhem můžete prakticky kdykoli. Pokud se vaše knihy ledabyle povalují kdesi po bytě, máte je srovnané v komínku vedle postele nebo poschovávané různě po šuplících, vytvořte jim konečně jejich vlastní místo. V dnešním článku vám poradíme jak na to, aby knihy zdobily!

Police a poličky

Máte doma jen pár knih, ale i přesto je nechcete jen tak povalovat? Nejrychlejším řešením pro uložení pár výtisků jsou police. Někdo by možná mohl namítnout, co je na policích zajímavého? Pokud i vy zastáváte názor, že poličky jsou až příliš nudné a v žádném případě nemohou ozdobit váš domov, zkuste k tomu přistupovat jinak. Skvělým nápadem jsou originální tvary. Vašim knihám poskytnou komfort a vám naopak příjemnou dekoraci, která v žádném případě nepůsobí fádně.

“Knihovny v zajímavém tvaru”

KnihovnaNepřišli jste policím či poličkám na chuť a hledáte něco originálnějšího? V tom případě svou pozornost nechte odvlát směrem tvárnějších kousků. Zatímco většina poliček má přesně daný tvar, v tomto odvětví si jistě dokážete vybrat. Na vaší stěně tak knihy mohou ležet na květině, stromu, listu a dalších variacích. Věřte, že tento typ knihovny zaujme nejen vaši pozornost, ale i pozornost všech vašich návštěv.

Klasika v podobě regálu

Přišel vám předchozí nápad až příliš extravagantní a do vašeho bydlení moc výstřední? Pak se spolehněte na klasiku v podobě volně stojících či závěsných regálů. Nemusíte se obávat, že byste v tomto směru neměli z čeho vybírat! Nabídka je ve skutečnosti více než pestrá a vybrat si tak dokáže úplně každý. Zvolit si můžete rovný regál, ale stejně tak i regál se zajímavým tvarem. Výběr je jen na vás!

Tags : knihovnaknihy

The author Nikol Bláhová

Leave a Response