close
no thumb
images
Kombinace šedé a modré je velice působivá

Zařizování a rekonstruování koupelny patří k náročnějším úpravám, kterými váš byt či dům projde. Koupelna je místnost, kterou většina lidí zařizuje se slovy, že příštích deset či dvacet let zůstane naprosto stejná. I proto je důležitý výběr barvy. Koupelnu byste si měli zařídit tak, aby vás neomrzela a třeba i za dalších deset let vám poskytovala ideální prostor k odpočinku.


Pohrajte si s barvami

Při výběru barvy či kombinací barev nebuďte zbrklí. Pořádně se zamyslete a nechte barvy na sebe působit. Vnímejte pocity, které se vám při pohledu na různé kombinace dostavují. Moderní koupelny často kombinují barvy ve světlých i temných tónech. Originálně a velice svěže působí šedá v kombinaci s jemně růžovou, stejně tak se šedá osvědčuje i s decentními odstíny modré. Pro ty, kteří se rádi inspirují přírodou, je ideální kombinací hnědá společně se zelenou. Nikdy nestárnoucí kombinace černé a bílé je univerzálním a zároveň elegantním řešením, které může uspokojit vaše vysoké nároky.

imagesCAKXYJQR
Výrazné barvy patří mezi současné koupelnové trendy

V současnosti jsou oblíbené obklady ve tvaru obdélníku, které je možné považovat za nadčasové, protože nejsou žádnou novinkou na trhu a přesto jsou stále více a více oblíbené. Na takových obkladech vypadá skvěle červená, žlutá i oranžová. Mezi barevné hity patří u koupelen rovněž barevné sladění zelené s oranžovou nebo růžovou,  je také použití fialových odstínů. Koupelnu dokonale podtrhnete krásnými motivy, které se úžasně vyjímají na matných, lesklých i skleněných obkladech.


Komentáře k článku