close
kitchen-gd6e4a6799_1920

Uvažujete o nové kuchyni? Jedním z prvních rozhodnutí, které budete muset udělat, je rozhodnutí o tvaru kuchyně. Proč to tak je? A jaké jsou výhody kuchyně do U?

Určení tvaru kuchyně by mělo být prvním krokem při navrhování interiéru kuchyně. Pokud zařizujete novostavbu, je takové rozhodnutí klíčové už kvůli pouhému rozmístění zásuvek. Jasné rozhodnutí se ale hodí i při rekonstrukci stávajícího prostoru. Ovlivní množství úložných prostorů a v neposlední řadě je důležité i z hlediska ergonomie.

Jednou z nejoblíbenějších kuchyní je kuchyně do L. Mezi lidmi je tato kuchyně považovaná za nejuniverzálnější. Vejde se skoro všude a zvládne ji zařídit i laik – alespoň to si myslí veřejnost. Je to ale tak?

Kuchyně na míru respektuje trendy i ergonomii

Pravdou je, že při sestavování a zařizování jakékoliv kuchyně se hodí naslouchat radám a tipům odborníků. Specialista vždy ví, na co si dát pozor a na co se běžně zapomíná. Nabídne vám kuchyně dostatečný prostor pro průchod a umožní práci v kuchyni i více osobám? Specialista se vyzná nejen v trendech, materiálech, ale i ergonomii. Kuchyně na míru od specialisty bude proto krásná i praktická zároveň.

Kuchyně do U nabídne dostatek úložných prostorů i místa na pracovní ploše

Pokud pracujete s odborníkem, snadno se vám i do menšího prostoru povede vměstnat kuchyně do U. Tyto kuchyně jsou oblíbené hned z několika důvodů. Nabízí velké množství úložných prostorů i dostatek pracovní plochy. To jsou dvě výhody, které v kuchyni nelze opomenout. Pokud máte dostatek uzavřených skříněk, znamená to nejen to, že můžete „syslit“ do spíže, ale také můžete elegantně schovat všechny malé spotřebiče, které zrovna nepoužíváte. Kuchyně pak bude jako celek působit vzdušněji a uklizeněji. A to chceme – v nové kuchyni i v té, co už něco pamatuje.

Toužíte po kuchyni do U, ale máte pocit, že se do vašeho prostoru nevejde? Neříkejte hned „ne“. Dejte šanci konzultaci s odborníkem a proberte všechny možnosti. Uvidíte, že zkušený specialista, který má interiéry „v oku“, na první pohled odhadne, jaký tvar kuchyně je pro vás „ten pravý“.

Zdroj obrázku: Pixabay

Komentáře k článku