close
podlaha3

V každém bytě, rodinném domě, ale i na chatě či chalupě tvoří základní prvek interiéru podlaha. V dnešní době je z čeho vybírat, dávno již neplatí, že by bydlení co do oblasti podlahových krytin muselo představovat šedý stereotyp. V každém případě je však třeba nepodceňovat kvalitu, jedině ta vám totiž zajistí spokojené bydlení!

Vyberte si podlahu, která vás nejvíce zaujme /
Vyberte si podlahu, která vás nejvíce zaujme /

Nejprve je třeba popřemýšlet, jaký typ podlahy by se k podobě interiérových prostorů nejvíce hodil. Určitě máte nějaké představy, které obvykle není problém realizovat. Ať již se rozhodnete pro pořízení a pokládku jakékoliv podlahy, je dobré se obrátit hned na začátku na odborníky. Doporučíme vám společnost Podlahy Tomáš Gajdoš se sídlem v Ostravě.

Vyberte si z bohaté nabídky nabízených podlah

Sortiment podlah je vskutku obrovský. Mezi nejžádanější služby tak patří pokládka PVC podlah a marmolea, pokládka vinylové podlahy, pokládka plovoucí a dřevěné podlahy, pokládka koberců, ale i opravy velice oblíbené podlahové krytiny, kterou jsou parkety.

PVC podlaha se vyznačuje měkkostí, vysokou odolností a téměř nulovou údržbou. Dalším pozitivem jsou výborné tepelně-izolační a zvukově-izolační vlastnosti. PVC podlahy jsou k dispozici v mnohých imitacích, vybere si naprosto každý. Svým charakterem se hodí téměř všude, může tak jít o kuchyni, chodbu, předsíň nebo domácí pracovnu.

Dalším typem jsou vinylové podlahy, které spojují dlouhou životnost, vysokou odolnost proti vodě či oděrkům, komfortně působící design a přijatelnou pořizovací ceny. Pokládka vinylové podlahy je vhodná jak v jednotlivých místnostech rodinných domů či bytů, tak i v komerčně využívaných prostorách.

Pokládka některých druhů podlah není nejjednodušší záležitostí /
Pokládka některých druhů podlah není nejjednodušší záležitostí /

Plovoucí podlahy představují další oblíbený typ podlahové krytiny. Jsou k dispozici v mnohých designových dekorech. Vyznačují se vysokou životností a příjemnou měkkostí, pokládka plovoucí podlahy probíhá specifickým stylem, podlaha není pevně připevněna k podkladu. Plovoucí podlahu nelze doporučit do místností, jež jsou vystaveny zvýšené vlhkosti.

Dřevěné podlahy jsou řešením pro každého, kdo si oblíbil tento tradiční stavební materiál. Dřevo má celou řadu pozitivních vlastností a působí vysoce komfortním dojmem.

I nadále se v našich domácnostech setkáváme s koberci. Jde opět o podlahovou krytinu, která poskytne například tepelnou izolaci, v závislosti na typu je potom zapotřebí se o ni patřičně starat, pravidelné luxování by mělo být samozřejmostí.

Zapomenout nesmíme ani na rekonstrukci a renovaci parket. Také parkety tvoří podlahovou vrstvu mnohých interiérových prostorů. Čas od času je tak třeba jejich nabroušení či jiná, odborná údržba!

Tags : podlahy

Komentáře k článku