close

torn-paper-11-1295043-mPracovna, zvláštní místnost v domě, kterou jen málokdo používá k jejímu původnímu účelu. Většina lidí označuje za pracovnu místnost s psacím stolem a počítačem. Ale pro nás, kteří pracujeme z domu, má pracovna daleko jinačí význam. Pro nás je pracovna svatá a měla by být zařízena tak, aby podporovala naši chuť do práce. Ale kde na pracovnu vzít místo? A jak ji vůbec zařídit?

Ať už pracovnu využíváte k práci, nebo jen k surfování na internetu, měli byste si ji zařídit tak, abyste se v ní cítili dobře. Tento článek je směřován hlavně k těm z vás, kteří z domu pracují a kterým se tak nejvíce hodí tipy a rady na vybavení místnosti. Komu se totiž chce doma pracovat? Asi málokomu. A tak je důležité, aby aspoň z místnosti vyvěrala pozitivní pracovní energie.

Kam postavit stůl?

Jenže hlavní otázkou je, kam vlastně pracovní stůl postavit? Málokdo z nás si může dovolit vlastní místnost. Možností je spousta. Váš pracovní koutek může stát v pokoji, ložnici, obýváku, kuchyni, ale klidně také na chodbě. Stačí najít rožek či kousek plácku, kam stůl zastrčítě.

Podmínkou však je, aby ona místnost nebo rožek byl dostatečně prosvětlený. Pokud si tedy umístíte stolek do obývací místnosti, raději si „pracovnu“ oddělte aspoň opticky či příčkou. Použít můžete závěs, garlandu nebo knihovničku.

Tags : PracovnaVybavení

The author Markéta Vlková

Leave a Response