close
Moderní osvětlení interiérů může mít mnoho tváří /
Moderní osvětlení interiérů může mít mnoho tváří /

Bez světla se dnes, v 21. století, neobejde opravdu nikdo z nás. Je však zapotřebí si uvědomit, že rozhodně není světlo, jako světlo. Pro lidský organismus, respektive pro jeho největší pohodu, je ideálním řešením přírodní světlo. Toho však bohužel není vždy dostatek. Děje se tak například i nyní, v zimním období, kdy nám sluneční paprsky tak nějak nepřejí. A pokud slunce přece jen zasvítí, nevydrží na obloze dlouho, ráno, ale i brzy odpoledne je potřeba již svítit! V opačném případě se budeme v našich domovech cítit, jako ve sklepě, a to si určitě nikdo z nás nepřeje!

Dávno již neplatí, že v každém rodinném domě nebo bytě jsou stejné žárovky. Trendy bydlení se posouvají prakticky každým dnem mílovými kroky dopředu, nejinak je tomu i v problematice svítidel. Ostatně podívejte se sami do obchodů, jak bohatá je nabídka. Každý si tak může hravě přijít na své! Kromě oblasti designu a stylu, je zapotřebí přihlížet i k aspektu úspory. Žijeme totiž v době, kdy se nám může doslova hodit každá koruna, jak jinak byte chtěli začít šetřit? A právě při svícení můžete rozhodně nějaké ty finance nastřádat, využívejte tedy úsporné žárovky!

LED technologie nabídne množství pozitiv

LED žárovka E27 7W 580lm 30 SMD 2835 teplá bílá /
LED žárovka E27 7W 580lm 30 SMD 2835 teplá bílá /

Ideální je právě technologie LED, která se s oblibou využívá i u žárovek. LED není na našem trhu žádnou velkou novinkou, už totiž několik roků zpět jsme se s ní mohli poprvé setkat. Je však dobré zdůraznit, že je stále vypracovanější. Přicházejí neustálé inovace, které mají za následek zvýšení efektivity. Aktuálně pro vás máme tip na LED žárovku s teplým, bílým světlem, tedy na takovou, která je v poslední době nejvyhledávanější. Jedná se sice o žárovku E27 7W 580lm 30 SMD 2835, která se může pochlubit mnohými přednostmi, pojďme se na ně tedy zaměřit o něco detailněji!

LED žárovka E27 7W 580lm 30 SMD 2835 teplá bílá se hodí pro použití v předsíních, chodbách, síních, obývacích pokojích, ale i v pokojích nebo kuchyních. Díky svým parametrům bude vhodná téměř do jakéhokoliv místa interiérových prostorů, kde se pravidelně svítí. Výkon 7 wattů je ideální pro všechny, kteří dobré výkonné vlastnosti žárovky za příznivou pořizovací cenu. Svítivost 580 lumenů zajistí ohromující, jasně žlutavé světlo. Úhel svitu žárovky je 120 stupňů, což je ideální parametr jak do pokojových prostorů, tak i do kanceláří. Žárovka samotná je složena ze 30 kusů LED diod. Třešničkou na dortu je potom kvalitní čip SMD 2835.

 Nyní krátce odbočme, a představme si hlavní inovace, kterými se chlubí nový čip SMD 2835. Asi nejpodstatnějším znakem je jeho vertikální konstrukce. Ve spodní části je potom čip opatřen hliníkovou podložkou, která umožňuje stabilnější a efektivnější chlazení. Díky tomu mohou procházet vyšší proudy. Dokonalejší chlazení zvyšuje životnost čipu. Zásadním způsobem je navýšena také účinnost světelného zdroje. Při stejné svítivosti je úspora příkonu až 20%. Střední doba životnosti je navýšena až o deset tisíc hodin. Uvádí se, že čip vydrží až dvacet tisíc sepnutí a vypnutí. Čip je celkově tenčí, což zaručuje lepší svítivost! Jak tedy vidět, kvalitní čip SMD 2835 toho hodně upravuje, nutno zdůraznit že k celkově vyšší spokojenosti uživatele. Příznivý vliv má dokonce i na pořizovací cenu, která tak může klesnout!

LED žárovka E27 7W 580lm 30 SMD 2835 teplá bílá disponuje velkým závitem E27, zajišťující vysokou kompatibilitu, žárovka je opatřena plastovým tělem. Tento druh žárovky není stmívatelný. Ihned při zapnutí dávají jednotlivé LED diody žárovky stoprocentní výkon. Je tak potlačeno, respektive odstraněno jakékoliv blikání či chvění světla. Tento neduh byl velmi nevhodný pro lidské oko, nyní je pryč.

Obrovskou výhodou žárovky s čipem SMD 2835 je nízká energetická náročnost. Je tedy jisté, že při dlouhodobém a pravidelném svícení mnohonásobně ušetříte. Spotřebujete totiž mnohem méně elektrické energie. Určitě se tedy vyplatí o koupi žárovky minimálně popřemýšlet.

Žárovka do každého interiéru

Závit E27 najdeme u celé řady svítidel /
Závit E27 najdeme u celé řady svítidel /

LED žárovka do kuchyně teplá bílá, ale ostatně nejen tam, je určena jako náhrada žárovky o výkonu 55 wattů. Její délka je 105 mm, průměr potom 60 mm. Deklarovaná životnost je 35 000 hodin. Na žárovku je záruka 24 měsíců, je tedy na první pohled znát, že něco vydrží.

LED žárovka E27 7W 580lm 30 SMD 2835 teplá bílá je produktem společnosti Greenlux. Pokud se v této oblasti alespoň trochu pohybujete, určitě víte, že se jedná o značku, se kterou je spokojeno množství zákazníků. A pokud by vás zajímala pořizovací cena, tak ta se pohybuje někde okolo 200 Kč. Jedná se tak sice o na první pohled dražší nákup, ale je zřejmé, že ho nebudete v budoucnu litovat. Návratnost je velice rychlá a potom už jen šetříte.

Obecně lze do moderních řešení bydlení jednoznačně doporučit žárovky, které jsou postaveny na technologii LED.  Na závěr nebude možná od věci popsat alespoň základní princip, respektive myšlenku LED.  Jedná se ve své podstatě o polovodičový světelný zdroj. Nejdůležitější roli sehrává přechod P-NP-N je označení příměsového rozhraní polovodičů typu P a polovodičů typu N. Přechod P-N je v podstatě hradlo, které umožňuje průchod elektrického proudu, avšak pouze v jednom směru. Právě toto moderní řešení z oblasti elektroniky s sebou přináší množství pozitiv, které jsme ve stručnosti popisovali výše!

Pokud uvažujete o tom, že byste ušetřili nemalé výdaje na elektrické energii, je myšlenka LED žárovky E27 7W 580lm 30 SMD 2835 teplé bílé, výborným řešením. Jak jste se přesvědčili, bez problémů je snadno namontujete do jakéhokoliv nejčastěji využívaného závitu E27. Kromě úspory energie se můžete těšit i na dlouhou výdrž a jak bylo řečeno, tak i ideální světelné spektrum pro lidské oko.

LED žárovka E27 7W 580lm 30 SMD 2835 teplá bílá je k dispozici u mnohých dobrých prodejců elektroniky, elektrotechniky a elektrických doplňků či náhradních dílů. Můžete ji pochopitelně zakoupit i prostřednictvím internetu. Tímto způsobem je možné chápat pohodlný nákup z prostřednictvím vašich domovů. Není potřeba chodit do obchodu, šetříte tedy čas, či dlouhé stání ve frontách. Na úplný závěr nám dovolte říci, že kdo nakoupí LED žárovku E27 7W 580lm 30 SMD 2835, ten v žádném případě neprohloupí. Pusťte do vašich rodinných domů, bytů, ale například i pracoven, kanceláří, či chalup a chat takové světlo, které ocení nejen vaše oko!

Tags : osvětlení
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /www/doc/www.bydleni21.cz/www/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 492

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /www/doc/www.bydleni21.cz/www/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 492

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /www/doc/www.bydleni21.cz/www/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 492

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /www/doc/www.bydleni21.cz/www/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 492