close
obr_1503

V dnešní době se setkáváme s množstvím moderních materiálů. Některé z nich mají své silné uplatnění také v oblasti bydlení. Jedná se například o plast či hliník. Jejich vhodným zpracováním za využití speciálních technologií vzniknou produkty, které přináší spoustu pozitivních vlastností.

Rozhodnete-li se, že je čas vyměnit stávající dřevěná okna a dveře, případně pokud stavíte nový dům a již brzy se přiblíží doba, kdy bude zapotřebí řešit okna a dveře, jistě přemýšlíte, na koho se obrátit, jakou zvolit značku? Zárukou spokojenosti jsou produkty od společnosti DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o.

Plastová a hliníková okna v mnoha variacích

Kvalitní plastová a hliníková okna a dveře zajistí DAFE-PLAST
Kvalitní plastová a hliníková okna a dveře zajistí DAFE-PLAST

Plastová okna, hliníková okna a samozřejmě k nim plastové dveře či hliníkové dveře představují řešení, které jde v trendech 21. století. Spojují jedinečný design spolu s vysokou funkční hodnotou a dlouhou životností. Mezi jejich základní pozitiva patří zejména výborné tepelně-izolační vlastnosti, rozhodně ušetříte nemalé finance za vytápění. Nová plastová a hliníková okna a dveře celkově zvyšují komfort bydlení.

Sázka na DAFE-PLAST, však nezajišťuje pouze kvalitní okna a dveře vyráběné z profilů německé značky Rehau, jež patří mezi absolutní světové špičky. Velmi důležité je také osazené kování. Použité kování Roho zajišťuje funkčnost dlouhé desítky roků. Potěší rovněž prodloužená, pětiletá záruka. Samozřejmostí je i odborné poradenství a v případě poptávky profesionální zaměření a možnost využití nového programu Zelená úsporám 2015.

Zimní zahrady zažívají obrovský boom

DAFE-PLAST se specializuje mimo jiné také na problematiku zimních zahrad. Právě ty zažívají stále větší boom. Aby také ne, vždyť kde jinde byste si mohli v každém měsíci v roce odpočinout a nabrat nové síly? Zimní zahrady jsou nemalou investicí, i proto se vyplatí pečlivě zvážit, od koho si ji necháte realizovat!

Pokud byste se chtěli podívat, jak vypadají produkty společnosti DAFE-PLAST naživo, není nic jednoduššího, než navštívit Showroom DAFE-plast. Výstava byla otevřena v roce 2014 a najdete ji v Jihlavě!

Tags : dveřeokna

Komentáře k článku