close
Byty a domy

Loreta Homes – luxusní domy s pozemkem kousek od Benešova

421504f1551149f6940be6ba1a7ad7e0

Požadavky na moderní bydlení v trendech 21. století jsou poměrně přísné. Naštěstí však žijeme v době, která nám přeje. I díky tomu je možné dosáhnou maximální spokojenosti a komfortnosti ve vlastním zázemí. Pokud přemýšlíte o bydlení s pozemkem a lákají vás nové developerské projekty, doporučíme Loreta Homes. Jedná se o luxusní čtyři domy, které naleznete kousek od Benešova.

Každý chce bydlet luxusně /
Každý chce bydlet luxusně /

Developerský projekt Loreta Homes do své výsledné podoby zakomponoval čtyři rozdílné architektoniky domů. Konkrétně se jedná o objekty Sydney, Benjamin, Miami a Tosca. Každý ze čtyř domů se pochlubí jednak osobitým rázem, ale i dokonalým začleněním do malebné krajiny Posázaví.

Prvotřídní zpracování zajistí maximální spokojenost

Všechny domy Loreta Homes se vyznačují prvotřídním zpracováním a dodržení vysokých standardů. Domy jsou postaveny z cihelných bloků a příčkových tvarovek. Samozřejmostí je dokonalá izolace veškerých prvků, která přináší nízké nároky na spotřebu energií.

Co se týká vybavení samotného interiéru, tak ani zde nebylo nijak šetřeno. Byla použita keramická dlažba nebo sanitární doplňky předních značek. Všechno je připraveno pro napojení kuchyňské linky. Je vyřešena veškerá elektroinstalace. Vytápění interiéru je realizováno kondenzačním kotlem.

Doma se budete cítit opravdu příjemně /
Doma se budete cítit opravdu příjemně /

Všechny domy jsou napojeny na veškeré inženýrské sítě. Jejich bezprostřední okolí je upraveno tak, abyste zde mohli najít dostatek klidu a odpočinku.

Pojďme se ještě v rychlosti podívat na jednotlivé luxusní domy Loreta Homes. Dům Sydney nabídne velikost bytových prostorů 5+kk, které se rozprostírají na ploše 156,5 metrů čtverečných. Dům Benjamin je velký 112,2 metrů čtverečných a poskytuje bydlení 4+kk. Třetí z objektů Loreta Homes, dům Miami se pyšní rozlohou 109,1 metrů čtverečných a typem bydlení 4+kk. Tosca je potom dům 5+kk  s rozlohou 141,6 metrů čtverečných. K domům můžete mít k dispozici i garáž a terasu.

Ve všech čtyřech případech se jedná o luxusní bydlení, které splňuje veškeré předpoklady ke spokojenosti moderního člověka!

Tags : developer

Komentáře k článku