close
no thumb
interior_living_room_dark_red_modern_style
Marsala udělá s interiérem zázraky!

Každý rok vyhlašuje společnost Pantone Color barvu roku. Ani rok 2015 není výjimkou a tak je již známo, v jakém barevném trendu se budou pohybovat interiérové barvy, nábytek a doplňky. Letos bude vládnout Marsala, která je plná zemitosti a elegance. Pokud tedy uvažujete o změně, která by působivě přetvořila interiér, pak právě Marsala může být tím správným krokem!

Poddejte se trendům

Vogue
Záclony dokážou rozzářit celou místnost

Marsala – plná a sytá červenohnědá barva, která působí velice přitažlivě a pohled na ní evokuje v člověku pocit, jako by před ním stálo luxusní a chutné víno, právě které bylo inspirací pro tuto barvu. Marsala je hřejivá, svůdná a plná energie. V interiéru bude skvěle doplňovat bílou, šedou nebo jantarovou. Vynikajícího a výrazného kontrastu dosáhnete také v kombinaci se zlatými prvky. Nebojte se použít výraznou barvu Marsala, která váš domov prohřeje a dodá mu nevšední ale velice moderní tvář!

Při velkých a radikálních změnách v interiéru můžete využít Marsalu k výmalbě, ale také při koupi nábytku. Barva je plná originality, ale přesto se zdržuje extravagance a proto si můžete být jisti, že vás v brzké době nezačne nudit ani vám lézt na nervy. Pokud hledáte jen změnu v podobě oživení jednotlivých místností, vsaďte na textilie, jako jsou záclony, trendy polštáře nebo nepřehlédnutelné koberce.

Tags : designnábytek

Komentáře k článku